وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مبارزه با کالای قاچاق در راستای رونق اقتصادی است

IMG 1860

فرماندار گناباد:حمایت از تولیدات داخلی و رونق بازار بدون مبارزه با کالای قاچاق امکان پذیر نیست.

 
به گزارش گناباد20،محمدعلی نبی پور در اولین جلسه کمیسیون مبارزه با کالای قاچاق و ارز گناباد که در محل فرمانداری گناباد برگزار شد اظهار کرد: مبارزه با کالای قاچاق، تلاش برای رونق اقتصادی و اشتغال، سبب بهبود وضعیت اقتصادی کشور می‌شود.

وی تلاش همه دستگاه ها در مبارزه با کالای قاچاق را از اهمیت خاصی برخوردار دانست و افزود: طی چند سال گذشته هماهنگی خوبی بین سه قوه صورت گرفته که نتیجه آن کاهش ورود کالای قاچاق به کشور بوده است.

فرماندار گناباد تصریح کرد: در سال ۹۵ بیش از چهارصد و ۳۹ میلیون تومان کالای قاچاق در شهرستان گناباد کشف و ضبط گردید و ۱۳۰ پرونده نیز در این خصوص تشکیل شده است.

نبی پور با انتقاد از میزان کم جریمه ها وتعداد ناکافی نیروی های تعزیرات حکومتی افزود: تعداد ۱۸ پرونده از سال ۹۵ در اداره تعزیرات حکومتی گناباد در حال بررسی است که هرچه سریعتر باید تعیین تکلیف شوند.

وی خاطرنشان کرد: از دی ماه سال گذشته تاکنون بیشتر کالاهای قاچاق کشف شده در شهرستان گناباد شامل برنج، سموم کشاورزی، پارچه، کفش و قرص‌های انسانی بود که در این راستا ۸ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجعه ذیصلاح شدند.

مهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب کانال تلگرام گناباد20
آگهی کاربران کانال تلگرام گناباد20
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
10903899
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
68
7814
36029
10809943
192065
255126
10903899
تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما؛ منتظر تبلیغات شما هستیم براي درج تبليغات خود با(09151779205)تماس بگيريد. متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد