امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 23 مهر 1398 14:56
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

از عظمت قنات قصبه گناباد شگفت‌زده شدم

175408

گردشگر آلمانی:شهر گناباد قنات‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها قنات قصبه است که بعد از بازدید از این قنات، از عظمت آن شگفت زده شدم.

ادامه مطلب...

مرگ تدریجی قنات قصبه گناباد

در حالی که قنات قصبه گناباد به‌علت عدم لایروبی در سال‌های اخیر در حال خشک شدن است، وعده وعیدهای مسوولین تاکنون نتوانسته، جلوی مرگ تدریجی این قنات 2 هزار و 500 ساله را بگیرد.

ادامه مطلب...

آشپز گنابادی عنوان سرآشپز برتر خراسان رضوی را کسب نمود

در دومین جشنواره «سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» منطقه 4 کشور ، بانوان گنابادی عنوان سرآشپز برتر خراسان رضوی را کسب نمودند.

ادامه مطلب...

بافت تاریخی گناباد از بین رفته است

رئیس میراث فرهنگی و گردشگری گناباد با اشاره به اینکه متاسفانه بافت تاریخی شهرستان گناباد بر اثر بعضی از ساخت و سازها از بین رفته است، گفت: بافت‌های تاریخی و فرسوده با یکدیگر متفاوت هستند که یکسان نگری در مورد این دو سبب از بین رفتن بافت‌های تاریخی شده است.

ادامه مطلب...

سامان‌دهی بازار عرضه سفال در گناباد

رئیس میراث فرهنگی گناباد در خصوص سفال گناباد گفت: سامان‌دهی بازار عرضه سفال در گناباد ضروری به نظر می‌رسد.

ادامه مطلب...

برگزاري آزمون دوره های آموزشی بومگردی در گناباد

رئیس  مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان گناباد از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری در شهرستان گناباد خبر داد.

ادامه مطلب...

انتقاد شهردار از طولانی شدن پاسخگویی میراث فرهنگی به استعلامات

شهردار گناباد گفت: یکی از مشکلاتی که در حوزه مرمت بافت تاریخی با آن مواجه هستیم طولانی شدن روند پاسخگویی کارشناسان میراث فرهنگی است.

ادامه مطلب...

فعالیت 172 هنرمند صنایع دستی در شهرستان گناباد

photo 2017-06-11 16-34-21رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد از فعالیت 172 هنرمند صنایع دستی در 17 رشته در شهرستان گناباد خبر داد.
 

ادامه مطلب...

فرماندار گناباد از پرداخت نشدن تسهیلات گردشگری انتقاد كرد

01فرماندار گناباد از پرداخت نشدن تسهیلات بخش گردشگری این شهرستان در یکسال گذشته انتقاد کرد و خواستار توجه بیشتر دست اندرکاران از جمله بانکهای عامل به این امر شد.

ادامه مطلب...

عدم توجه کافی وزارت نیرو به قنات قصبه گناباد

IMG 1860

قائم مقام شرکت آب منطقه ‌ای خراسان رضوی گفت: وزارت نیرو توجه کافی قنات قصبه گناباد نمی‌ کند چراکه این قنات با میزان آبدهی و مهندسی سازه ای که دارد، مورد نیاز وزارت نیرو است.

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها