امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 22 مهر 1398 14:08
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بهلول‌گنابادی برای روحانیت یک الگو و یک اتمام‌حجت است

ماندگاری-در-گنابادحجت‌الاسلام ماندگاری در مراسم بزرگداشت بهلول‌گنابادی گفت: بهلول برای روحانیت یک الگو و یک اتمام‌حجت است چراکه وی به تمامی حرف‌های خودش عمل می‌کرد و بر همین اساس بهلول مردصالح و بنده صالح‌ خدا بود.

ادامه مطلب...

یازدهمین سالگرد علامه بهلول برگزار می شود

00مراسم بزرگداشتی به مناسبت یازدهمین سالگرد ارتحال علامه شیخ محمدتقی بهلول گنابادی با حضور حجت‌الاسلام ماندگاری پنجشنبه 4شهریور95 برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

پاسخ به " از بهلول دانا تا بهلول تنها"

رئیس هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری بهلول شگفتی روزگار در یادداشتی که ارسال نموده است به مطلب مذکور واکنش نشان داد.

ادامه مطلب...

از بهلول دانا تا بهلول تنها

این انتقادات قطعا عده ای را بر می انگیزد که به ادبیات نگارنده بتازند اما اگر غیر از این می بود باید شب گذشته در مراسم سالگرد ارتحال این عالم ربانی اوضاع اینقدر اسف بار نمی بود.

ادامه مطلب...

یازدهمین سالگرد ارتحال شیخ محمدتقی بهلول گنابادی برگزار شد

 IMG 0551همزمان با یازدهمین مراسم سالگرد ارتحال علامه‌بهلول گنابادی، مراسم روحبخش دعای‌کمیل در محل مرقد این عارف فرزانه برگزار شد.

ادامه مطلب...

اولین حضور مبارزاتی شیخ بهلول گنابادی

بهلول-گناباد-سبزوارعلامه شیخ بهلول گنابادی همانطور که از نامش پیداست یکی از مشاهیر برجسته شهرستان گناباد در جنوب غرب خراسان رضوی است، اما در عین حال به واسطه چندین سال زندگی ....

ادامه مطلب...

مراسم سالگرد علامه بهلول گنابادی از مسیر خود خارج شده‎است

سالگرد ارتحال بهلول گنابادی باید بستری برای معرفی این زاهد وارسته به نسل جوان نهایت استفاده شود نه اینکه روح معنوی مراسم سالگرد این مرد بزرگ با هدف خواسته های سیاسی و اقتصادی از بین برود.

ادامه مطلب...

دهمین مراسم سالگرد ارتحال شیخ محمد تقی بهلول گنابادی برگزار شد

krdgklt7معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی گفت: شیخ محمدتقی بهلول گنابادی تا پایان عمر خود در تمام صحنه های انقلاب از مبارزه با رضا خان تا حضور در جبهه های جنگ هشت ساله حاضر بود.

ادامه مطلب...

دهمین سالگرد ارتحال علامه بهلول‌گنابادی برگزار می شود

bohlool01589دهمین سالگرد ارتحال علامه مجاهد، رهبر قیام گوهرشاد پرچمدار مبارزه با کشف حجاب رضا خان «محمد تقی بهلول گنابادی» جمعه این هفته (سی ام مرداد ماه) در جوار مرقد این علامه برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

سالروز رحلت «شگفتی روزگار» علامه بهلول

ویژه‌نامه رجانیوز در سالروز رحلت «شگفتی روزگار» علامه بهلول:

ادامه مطلب...