امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 23 مهر 1398 15:51
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

آل‎خلیفه در شوک هشدار سردار ایرانی

بیانیه بی سابقه سردار ایرانی قاسم سلیمانی ابتدا خیلی غیرمنتظره به نظر آمد اما صدور بیانیه وزارت خارجه در انتقاد از رژیم آل خلیفه، نشان داد این تصمیم در سطحی ملی برای جلوگیری از اجرایی شدن نقشه ای خطرناک علیه مردم بحرین صورت گرفته است.

ادامه مطلب...

نگاهی به مدیران مشترک احمدی نژاد و روحانی

روحانی-احمدی-نژادبسیاری روحانی را اصلی ترین منتقد دولت قبل می دانند و برخی از احمدی نژاد به عنوان اصلی ترین رقیب روحانی برای سال ۹۶ یاد می کنند. اما جالب است بدانید مدیران مشترک زیادی میان آنها وجود دارد!

ادامه مطلب...

رئیس دیوان عدالت اداری: متهمین فتنه از اهانت به نظام و اسلام اعلام برائت نکردند

منتظری-دیوان-عدالت-اداریحجت الاسلام منتظری با یبان اینکه مسئولان باید بیش از این مراقب بیان نظرات و سخنان خود باشند گفت: باید معیار عمل شاخص‌های دینی باشد و ان‌شاء‌الله خداوند ما را از خواب غفلت بیدار کند تا به جای ملاک‌ قرار دادن شاخص‌های دینی، جریان‌های فامیلی و حزبی را ملاک قرار ندهیم.

ادامه مطلب...

رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی شد+ زندگینامه

رئیسی آستان قدسحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام سیّد ابراهیم رئیسی را به تولیت آستان قدس رضوی علیه‌السلام منصوب کردند.

ادامه مطلب...

دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت

0004c1mn2aدر جلسه‌ی درس خارج فقه صبح امروز صورت گرفت: سخنان رهبر انقلاب درباره شهادت عالم مؤمن و مظلوم شیخ نمر

ادامه مطلب...

تبیین منطق و اهداف مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی «مذاکره؛ مبارزه»

همزمان با پایان یافتن مذاکرات هسته‌ای ایران با مجموعه‌ی موسوم به ۱+۵ و به‌صورت مشخص نمایندگان دولت آمریکا، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR با استفاده از ۲۴ سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از سال‌های ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۴ به تبیین منطق و اهداف مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی از نگاه رهبر انقلاب اسلامی می‌پردازد.

ادامه مطلب...

متن کامل برنامه جامع اقدام مشترک و جمع بندی مذاکرات ایران و 1+5

متن کامل برنامه جامع اقدام مشترک (جمع بندی مذاکرات ایران و 5+1) از سوی مسئولان وزارت امور ارجه در اختیار رسانه ها قرار گرفت.

ادامه مطلب...

در برخی جلسات می گویند نظر شما جور دیگری است

حضرتعالی بارها بر این موضوع تاکید نموده اید که مواضع و سخنانتان همان است که در تریبون های علنی بیان می نمایید اما ما نمی دانیم چرا برخی افراد تلویحا و بعضا بصورت مستقیم اصرار دارند تحلیل ها و تصمیمات خود را به رهبری منتسب کنند و از این جایگاه هزینه نمایند

ادامه مطلب...

خود را برای ادامه مبارزه با استکبار آماده کنید

hzw3ua25رهبر انقلاب: مبارزه با استکبار جزء مبانی انقلاب و از کارهای اساسی است، بنابراین، خودتان را برای ادامه مبارزه با استکبار آماده کنید.

ادامه مطلب...

گره زدن همه امور کشور به مذاکرات خیانت به مردم است

مدیرعامل پژوهشگاه شفق:گره زدن همه امور کشور به مذاکرات خیانت به مردم است/اگر مذاکرات جمع نشود تجربه ای بزرگ کسب کرده ایم و پایان دنیا نیست.

ادامه مطلب...