امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 23 آذر 1398 11:37
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

دولتی‌ها بجای پرداختن به مسایل غیر ضروری به کارهای مردم بپردازند

امام جمعه گناباد:دولتی‌ها بجای پرداختن به مسایل غیرضروری به کارهای مردم بپردازند و اقتصاد مقاومتی با کار جهادی محقق می شود .

97.6.23

به گزارش گناباد20 ، حجت‌الاسلام صادقی‌نسب امام جمعه گناباد در خطبه‌های نماز جمعه 23 شهريورماه97 در مرقد علامه بهلول گنابادی گفت:سنت حسنه نماز جمعه (در مرقد علامه بهلول) چند سالی است در جهت تقویت ارتباط مردم با مرقد علامه بهلول و شهدای گمنام هر سال پرشکوه‌تر برگزار می شود.

امید است قوانین مصوب مجلس در خصوص امر به معروف و نهی از منکر اجرایی گردد تا شاهد احیای عملی این فریضه مهم در سطح جامعه و در تمامی ابعاد زندگی باشیم.

در ایام محرم در فضای مجازی شبهاتی برای عزاداری حسینی با هدف کمرنگ کردن این جلسات مطرح می‌شود، چرا که دشمنان در راس آن آمریکا از جلسات عزاداری امام حسین ع ضربه خورده‌اند .

البته این برخورد دشمنان در زمان‌های قدیم سخت افزاری بود، در زمان پهلوی با تعطیل کردن جلسات عزاداری امام حسین ع قصد جلوگیری از آن داشتند و در این زمان با جنگ نرم و شبه‌افکنی در فضای مجازی قصد کم‌رنگ کردن آن دارند که زهی خیال باطل.

یکی از شبهات که بصورت حق به جانب مطرح می شود این است که اسلام دین گریه نیست که همه جمع شوند و گریه کنند در حالی که باید گفت این یک شبهه و فریبکاری است.
در خصوص اباعبدالله الحسین علیه السلام و از همان زمان تولد موضوع گریه بر مصائب ایشان بوده و هست.

در هنگام تولد ، جبرئیل بر پیامبر اسلام نازل شد و تبریک خدای متعال بابت تولد امام حسین علیه السلام ابلاغ و همچنین عرض تسلیت داشت که پیامبر فرمودند تسلیت به چه مناسبت که جبرئیل روضه مصائب اباعبدالله الحسین علیه السلام را خواند .

جلسات امام حسین علیه السلام مرکز تمامی خوبی هاست.

مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری تاکید کردند که مسئولین باید کار جهادی کنند. اصولا اقتصاد مقاومتی با کار جهادی محقق می شود.

بعضی از انبارهای مربوط به دولت کالاهای خود را مخفی می‌کنند که به همت خبرنگاران عزیز این کار علنی شده است.

در همین استان خراسان انبارهای دولتی که از مایحتاج مردم پر است را احتکار کرده اند و به مردم عرضه نمی کنند و انتظار است که دولت‌مردان جلوی این گونه کارها را بگیرند و قدر مردم نجیب و #قدرشناس را بدانند.

دولتی‌ها بجای پرداختن به مسایل غیرضروری به کارهای مردم بپردازند و اقتصاد مقاومتی با کار جهادی محقق می شود .

این امر توجیهی ندارد که مسئولین، مردم را در گرانی‌ها تنها بگذارند .

مسئولین قدر مردم را بدانند، قدرِ صبرِ مردم را بدانند .

اگر مجلس به وظایف خود عمل می کرد شاید مشکلات کمتر می‌بود گر چه #استیضاح_ها و پرسش از رئیس جمهور کمی کمک کرد ولی این امر باید زودتر انجام می شد.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید