امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 09:19
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رسانه ها یکی از وجه های ایجاد امنیت هستند

فرمانده انتظامی گناباد گفت: یکی از وجه های مهم در ایجاد امنیت رسانه ها بوده و در این راستا تعامل باخبرنگاران در اولویت کاری این نیرو قرار دارد.

قربانعلی قربانی بعدازظهر یکشنبه در نشست هم اندیشی با مسئولان رسانه های گناباد اظهار کرد: خبرنگاران چشم تیز بین جامعه هستند و باید اقدامات خوب و بد را اطلاع رسانی کنند.

وی افزود: اگر خبرنگاران ما اخلاق حرفه ای خبرنگاری را رعایت کنند می توانند بهترین کمک را به مردم در راستای رفع مشکلات آنها داشته باشند.

فرمانده انتظامی گناباد تصریح کرد: امروز ما در دهکده جهانی زندگی می کنیم و مردم از همه برنامه ها اطلاع دارند و سعی ما باید در این باشد که از تبادل اطلاعات و اخبار عقب نمانیم.

قربانی اظهار داشت: نیروی انتظامی خبرنگاران را بهترین سفیران مناسب برای ماموریت های خود می داند و معتقد هستیم بهترین ابزار برای حوزه پیشگیری از جرائم رسانه های می باشند.

وی افزود: ایجاد احساس امنیت برعهده ناجا ااست ولی این خبرنگاران هستند که می توانند کمک زیادی در گسترش امنیت در جامعه داشته باشند و خبرنگار باید نقش پل ارتباطی مردم و مسئولین را به خوبی ایفا کنند.

فرمانده انتظامی گناباد امنیت را مقوله ای چند وجهی دانست و افزود: یکی از وجه های مهم در ایجاد امنیت رسانه ها هستند و در همین راستا تعامل با رسانه ها و خبرنگاران در اولویت های کاری ما قرار دارد.

قربانی تصریح کرد: در حال حاضر اختلافات خانوادگی و نابسامانی خانواده، طلاق،خورده فروشی و نگهداری مواد، اعتیاد سنتی و اعتیاد صنعتی از آسیب های اجتماعی اولویت دار گناباد است که رسانه در این حوزه ها می توانند هرگونه کمک را به مجموعه نیروی انتظامی داشته باشند.

گفتنی است در این نشست مدیران مسئول، سردبیران و خبرنگاران رسانه های فعال در گناباد دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در حوزه های مختلف فعالیت نیروی انتظامی بیان کردند.
✍️ياسر سالاري

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید