امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 23 آذر 1398 10:40
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار دولت باشد

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با انتقاد از عدم توجه جدی دولت به اقتصاد مقاومتی گفت: مردم باید در مقابل مشکلات اقتصادی با سیاست های مدبرانه حمایت شوند.

به گزارش گناباد20، آیت الله سید احمد علم الهدی یکشنبه شب(7مرداد97) در مراسم سیزدهمین سالگرد شیخ محمدتقی بهلول در گناباد اظهار کرد:شیخ محمدتقی بهلول الگویی است که به صورت یک انسان شفاف و رنگین مقابل همه انسان‌های انقلاب‌آفرین قرار دارد.

وی افزود: بهلول علاوه بر نماد انقلابی‌بودن، زاهد بود و از ابتدا اساس معیشت خود را بر زندگی زاهدانه تشکیل داد. علامه بهلول در قیام گوهرشاد به عنوان رهبر این جریان معرفی شد و باید گفت چه یک انسان و چه یک جامعه اگر خواسته باشد در مسیر انقلاب حرکت کند باید همانند بهلول زندگی، دست و پاگیر او نشود.

وی بیان کرد: نظام ما در این ۴۰ سال پیروز بوده و امروز دشمن منفورتر و ذلیل‌تر است و ما در مقابل در منطقه قوی‌تر شده‌ایم. هر جامعه تا آنجایی می‌تواند جلو برود که مشکلات اقتصادی و معیشتی او را آزار ندهد و دشمن امروز دقیقا همین دو را هدف قرار داده است.

امام جمعه مشهد گفت : روزی که بهلول وارد عرصه دشمن‌ستیزی شد سطح زندگی معیشتی خود را پایین آورد که این موضوع دست و پاگیر او نشود وباید تاکید کرد امروز راهی که با سرمایه‌گذاری ۴۰ ساله رفته‌ایم نباید با خاطر شرایط بد اقتصادی و معیشتی از ادامه اش منصرف شویم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اظهار کرد: راه بهلول باید در زندگی ما الگو باشد ولی متاسفانه مسئولان ما نسخه اقتصاد مقاومتی را عملی نکردند و اگر در مدیریت اقتصادی کشور به این نسخه عمل نشد ، شما مردم باید بر اساس این نسخه زندگی خود مدیریت کنید.

علم الهدی اذعان کرد: ۴۰ سال است که این انقلاب تداوم دارد و عامل آن تجهیزات نظامی نبود و بلکه شما مردم هستید و عشق به ائمه اطهار(ع) است که مردم را همراه با این انقلاب کرده است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا از نظر نیروی انسانی نمی تواند جلوی ما بایستد و پیروزی ما فقط بخاطر همراهی مردم و عنایت خداوند متعال و اولیای خداست و در این راه باید ثابت قدم بمانیم.


نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید