امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 23 آذر 1398 12:34
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

حذف دفترچه بيمه تا پايان سال97 در گناباد

رييس پلي كلينيك تامين اجتماعي گناباد:تا پایان سال97 دفترچه بیمه در گناباد حذف خواهد شد و تمامی خدمات الکترونیکی انجام مي گيرد كه در این راستا روزانه 100 دفترچه کمتر صادر می شود.

به گزارش گناباد۲۰،ابوالقاسم صادق پور رییس پلی کلینیک و درمانگاه تامین اجتماعی شعبه گناباد در نشست خبری با خبرنگاران گفت:تعداد مراجعین جهت خدمت در بخش درمان در سال 96 ، مراجعه به پزشک عمومی8209 نفر، متخصصین 2283 نفر ،دندان پزشکی 7520 نفر،مامایی 5797 نفر،داروخانه و آزمایشگاه 79140 نفر انجام شده است.

وي افزود:افرادیکه قبل از بیمه شدن به این سازمان میخواهند وارد شوند ، آزمایشات آنها چون هنوز جز سازمان نیستند هزینه ای در بر دارد /تعهدات سازمان بعد از عقد قرارداد و معاینات ماده ۹۰ بایستی انجام شود و این آزمایشات جهت کمیسیون پزشکی باید گرفته شود و جهت هزینه ها آزمایش به کمیسیون، مکاتباتی با استان جهت تسهیل در کار انجام خواهد شد.

صادق پور ادامه داد: تایید استراحت پزشکی بالای 60 روز تاقبل از ارتقاء پلی کلینیک در گناباد انجام نمی شده است و بعد از ارتقاء در گناباد انجام می شود.

-در سال96 تعداد 403 نفر از خدمات استعلاجی و خدمات سمعک و ویلچر استفاده نموده اند و در روز 1000 برگه دفترچه بیمه استفاده می شده است .

-تمام اطلاعات مراجعه کننده به درمانگاه در سیستم ثبت است و برای همه افراد پرونده الکترونیکی تشکیل شده است.

-تا پایان سال97 دفترچه بیمه در گناباد حذف خواهد شد و تمامی خدمات الکترونیکی انجام خواهد شد و در این راستا در روز 100 دفترچه کمتر صادر می شود.

-داروی رایگان به بیماران اعصاب و روان،قلبی،دیابت و فشارخون بصورت ماهیانه ارائه می شود بدون ارائه دفترچه و بصورت ارائه کد ملی و پرونده الکترونیکی.

-90 درصد مراجعه کنندگان به درمانگاه از لحاظ مالی در شرایط پایین قرار داردند.

-پس از ارتقاء پلی کلینیک در سال گذشته، وسایل چدید از قبیل دستگاههای آزمایشگاه و کیفیت کار،رادیولوژی و سونوگرافی خریداری شده است و پس از گرفتن مجوز راه اندازی خواهد شد.

-در حال حاضر پزشک عمومی، داخلی و زنان در این درمانگاه فعال است در این راستا 4 متخصص جهت تایید معرفی شده است که 2 نفر تایید شده و در آینده نزدیک متخصص رادیولوژی و پاتولوژی و سونوگرافی در این مرکز انجام خواهد شد.

-در خصوص نوبت دهی هیچ مشکلی نداریم و از 5 صبح نوبت ها بصورت اینترنتی وتلفنی برای همان روز شروع می شود/در بعضی از روزها نوبت های پزشکان به پایان نمی رسد مگر در ایام خاص مثل عید که مسافران زیادی در گناباد از این درمانگاه استفاده میکنند.

-از اوایل شهریور ماه امسال یک متخصص دندان پزشک خانم به این درمانگاه اضافه می شود که جمع متخصصین دندان پزشک به ۳ نفر خواهد رسید.

-افراد بالای 75 سال نیاز به نوبت گیری ندارند و بدون نوبت دهی انجام می شود.

-گناباد،بیشترین مراجعه کنندگان جهت خدمت در درمانگاه سال96 در استان داشته است.

-عصب کشی در هیچ مرکزی انجام نمی شود و در تعهد سازمان نیست و فقط ترمیم دندان با موادی که سازمان قبول کرده است انجام می شود.

-در طی 3 ماهه امسال 27318 نفر بصورت کلی به پلی کلینک شعبه گناباد جهت خدمت به آنها،مراجعه نموده اند.
-در استخدامی جدید این پلی کلینیک ۱ نفر کارشناس رادیولوژی در مرداد ماه از طریق ثبت نام در سایت تامین اجتماعی انجام خواهد شد.

-متخصص اطفال تا مهرماه امسال در این درمانگاه راه اندازی خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید