امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 06 فروردين 1398 00:21
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

شهر دانشجویی گناباد کتابخانه عمومی مناسب ندارد

گناباد ۱۲ هزار دانشجو و ۱۷ هزار دانش آموز دارد ولی وضع نامناسب کتابخانه عمومی این شهر در شان این اشخاص نیست.

حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مورد وضع کتابخانه های عمومی گناباد و پیگیری های انجام شده در این مورد گفت: گناباد ۱۲ هزار دانشجو و ۱۷ هزار دانش آموز دارد ولی وضع نامناسب کتابخانه عمومی این شهر در شان این اشخاص نیست.

وی اضافه کرد: مردم گناباد از دیرباز مردمی فرهنگی و کتاب دوست بوده اند طوری که گناباد در مورد سرانه مطالعه دارای وضع خوبی هست اما ما قادر نبوده ایم زیرساخت های مناسب برای مطالعه در این شهر را محیا کنیم.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: کتابخانه یکی از زیرساخت های با اهمیت فرهنگی و قسمتی از هویت فرهنگی یک شهر هست، کتابخانه گناباد با بیشتر از ۵۰ سال پیشینه وضع فیزیکی و تجهیزاتی  خوبی ندارد.

مهر

 
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید