امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 06 فروردين 1398 01:00
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

دستگاه‌های اجرایی آمادگی‌های خود را در مواقع بروز بحران افزایش دهند

فرماندار گناباد گفت:دستگاه‌های اجرایی آمادگی‌های خود را در مواقع بروز بحران افزایش دهند

به گزارش گناباد20، محمدعلی نبی پور فرماندار گناباد در جلسه شورای اداری گناباد گفت:از دستگاههای اجرایی می خواهیم آمادگی‌های خود را برای ارائه خدمات در مواقع بروز هرگونه بحران از جمله تعطیلات نوروزی سال آینده افزایش دهند.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و بانوان سرپرست خانوار در این شهرستان از مسئولان خواست با ارائه طرحهای دارای توجیه و تلاش برای ارتقای توانمندی متقاضیان با افزایش نظارت از انحراف در هزینه کرد تسهیلات جلوگیری کنند.

 نبی پور گفت: باید با هدف گذاری صحیح با هزینه کرد درست تسهیلات، قدرت رقابت و ظرفیت و اشتغال زایی واحدهای تولیدی این شهرستان افزایش یابد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید