امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 06 فروردين 1398 01:03
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

حوادث دی ماه یک تلنگر برای مسئولین بود

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: حوادث دی ماه یک تلنگر برای مسئولین بود که مشارکت مردم و ارائه خدمات مناسب به آن ها مهمترین نکته آن بود.

به گزارش گناباد20،سیدجواد حسینی ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری گناباد اظهار کرد: حوادث دی ماه یک تلنگر برای مسئولین بود که مشارکت مردم و ارائه خدمات مناسب به آن ها مهمترین نکته آن بود.

وی افزود: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جای خوشحالی دارد واز سوی وظیفه ما مسئولین را سنگین می کند تا با فعالیت شبانه روزی جواب حمایت های مردم از نظام را بدهیم.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: رونق تولید و اقتصاد یک برنامه راهبردی برای همه دستگاه ها باید باشد و برنامه ها حول این محورها حرکت کند.

حسینی ابراز کرد: در سال ۹۶ تعداد ۱۶۰ هزار فرصت شغلی برای خراسان رضوی هدف گذاری شده بود که تا ابتدای اسفندماه ۱۵۰ هزار آن محقق شده است و نرخ بیکاری در استان ۱۴.۲ درصد بوده که در هفته گذشته به ۸.۹ درصد رسیده است.

وی با اشاره به تسهیلات ارزان قیمتی که در اختیار روستائیان قرار خواهد گرفت افزود: ۳۰۰ هزار بیکار در. خراسان رضوی داریم و هزار و۸۰۰ روستا در استان مشخص شده تا با پرداخت ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت همراه با آموزش و توانمندسازی بتوانیم میزان بیکاران استان را کاهش دهیم.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ابراز کرد: شاهد آن هستید که استکبار از یک سو و برخی کشورهای همسایه از طرفی دیگر به دنبال ضربه زدن به ما هستند و حتی داعش اعلام کرده بود به دنبال یارگیری از خراسان است ولی بحمدالله با ۲۹ میلیون مسافری که وارد استان شدند که ۲ میلیون آن ها خارجی بودند نتوانستند یک نفر را جذب کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: براساس یک نظرسنجی ساکنان خراسان رضوی از امنیت استان ۸۳.۵ درصد راضی بودند که نتیجه تلاش همه دستگاه هااست.

معاون اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: امروز آسیبب های اجتماعی در جهان رو به رشد است و ما نیز برای آن باید برنامه داشته باشیم و دولت در این راستا خط اعتباری مستقلی را تعیین کرده است. در سال جاری ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده است که ۶ میلیارد سهم خراسان رضوی بود و همه آن تخصیص یافت.

وی افزود: احقاق حقوق شهروندی یکی از رویکردهای جدی ما بوده است که آن را پیگیری می کنیم و عملکرد مسئولین هیچ گاه نباید آن ها را راضی کند و برای مردم هرگونه تلاشی را باید انجام دهند. سال آینده میز خدمت الکترونیکی در ادارات راه اندازی می شود.

حسینی توسعه نظامند مشارکت های مردمی را یکی دیگر از رویکرد های خود دانست و افزود: طی سه سال گذشته هزارو۶۲ مجمع مردمی نظامند در خراسان رضوی راه اندازی شده است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید