امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 06 فروردين 1398 00:31
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

طرح دو فوریتی مجلس درخصوص مبارزه با اشرافی‌گری قابل تقدیر است

امام جمعه گناباد گفت: طرح دوفوریتی با امضای 100 نماینده مبنی بر مبارزه با اشرافی‌گیری و بازگرداندن اموال نامشروع بعضی از مسوولان در گذشته و امروز قابل تقدیر است.

به گزارش گناباد20، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گناباد گفت: طرح دوفوریتی با امضای 100 نماینده مبنی بر مبارزه با اشرافی‌گیری و بازگرداندن اموال نامشروع بعضی از مسوولان درگذشته و امروز قابل تقدیر است این اقدام مجلس نور امید را در دل‌ها برای مبارزه با فساد و تبعیض روشن می‌سازد.

وی به نقل از رهبر نظام جمهوری اسلامی ایران اشرافی‌گری را آسیب انقلاب دانسته و ادامه داد: مقام معظم رهبری یکی از آسیب‌های ایرانی‌ اسلامی را اشرافی‌گری دانسته و فرمودند اگر انقلاب به آفاتی مانند اشرافیگری، دل سپردن به طبقه مرفه، زیاده‌خواهی به جای توجه به طبقه ضعیف مبتلا شود دچار ارتجاع شده است.

صادقی‌نسب گفت: متاسفانه آفت اشرافی‌گری در بعضی‌ها وجود دارد و باید اصلاح شود.

خطیب جمعه گناباد با بیان اینکه جبهه استکبار و صهیونیزم و ارتجاع در عراق و سوریه شکست خورده‌اند، ادامه داد: دشمنان نظام در شورای امنیت با محور قراردادن ایران هرسال که خواستند قطعنامه‌ای را علیه ایران صادر کنند با شکست مواجه شدند.

وی ادامه داد: آنها امروز تمام همت خود را به داخل ایران اختصاص داده‌اند و همانطور که دیدید از اغتشاشات دی‌ماه و فرقه‌ی صوفیه و قاتلین نیروی انتظامی حمایت کردند.

فارس

صادقی‌نسب افزود: ملت ایران بیدار است و با تمام وجود از نظام خود پاسداری می‌کند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید