امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 27 شهریور 1398 16:24
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

شوراهای فرهنگی شهرستان ها نیازمند اهم افزایی هستند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: شورا های فرهنگی شهرستان ها با هم افزایی می توانند برخی از مشکلات استان را حل کنند.

به گزارش گناباد20، به نقل از روابط عمومی اداره ارشاد گناباد ، حمیدرضا مهدوی مقدم عصر شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی گناباد که در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: بررسی ها نشان داده که در شوراهای فرهنگ عمومی شهرستان ها وحدت رویه ای در خصوص برخی مسائل وجود ندارد و این موضوع باعث اجرایی نشدن برخی مصوبات شده است.


وی افزود: به عنوان مثال مشکل کم آبی یکی از معضلات کشور می باشد که با عضویت ادارات آب در شوراهای فرهنگ عمومی می توان در خصوص صرفه جویی فرهنگ سازی هایی انجام داد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گناباد ابراز کرد: در جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی که در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد از اقدامات کارشناسانه شورای فرهنگ عمومی گناباد تقدیر شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد تصریح کرد: در راستای فرهنگ سازی و معرفی گناباد یک روز در تقویم به نام روز گناباد معرفی خواهد شد که در این خصوص از کارشناسان و بزرگان شهرستان نظرسنجی نیز صورت خواهد گرفت.

مهدوی مقدم با اشاره به تجربه موفق این شهرستان در برگزاری هفته فرهنگی گناباد عنوان کرد: برای دومین سال متوالی این هفته فرهنگی در نیمه اسفند ماه برگزار خواهد شد و از خادمین فرهنگی، خیرین فرهنگی و هنرمندان برتر شهرستان تجلیل خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید