امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 27 شهریور 1398 15:55
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مسئولین مشکلات جوانان و معضل بیکاری را حل کنند

امام جمعه موقت گناباد از مسئولان و دست اندرکاران ذیربط خواست ایجاد و توسعه فرصت های شغلی برای جوانان و رفع مشکل بیکاری را اولویت اقدامات خود قرار دهند.


به گزارش گناباد20 حجه الاسلام نصیری امام جمعه موقت گناباد در خطبه های نمازجمعه 27 بهمن ماه96 گناباد گفت:

تقوا عامل قبولی عبادات است و تقوا به تنهایی موثر نیست بلکه ریشه هایی دارد امام علی (ع) می فرمایند: ایمان مانند درختی است ریشه تقوی ایمان است و اصل ایمان یقین است یقينی که خود را در محضر خدا بدانیم.

سعادت در سایه قدرت نیست . آنچه که آرام بخش دل های ماست ایمان است . ایمان درجاتی دارد که مهمترین آن یقین است . شهدا به آن درجه یقین رسیدند .

به فضل خدا مردم ایران یک راهپیمایی تماشایی در ۲۲ بهمن برگزار کردند و اين راهپیمایی پیام هایی داشت و به همه دشمنان اسلام پیامی بود،که فکر می کردند انقلاب تضعیف شده است.

پیام دیگر از پیام های آن به مسئولین بود که مشکلات جوانان و معضل بیکاری را حل کنند

همانطوری که انتظار مقام معظم رهبری این است که تمامی مسئولین باید حافظ نظام و ارزش های انقلاب اسلامی باشند همه ما مسئول خون شهدا هستیم .

در حوزه علمیه گناباد بیش از ۲۰ شهید داریم و این طلبه ها هستند که آینده انقلاب را تضمین خواهند کرد . روحانیت در دانشگاه ها و مدارس حضور دارند . انشاء الله مردم سعی کنند فرزندان خود را در حوزه ها ثبت نام کنند تا باقی الصاحات باشند .

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید