امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 27 شهریور 1398 15:32
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برپایی اولین کاروان فرهنگ و هنر در روستاهای گناباد

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد گفت: اولین کاروان فرهنگ و هنر گناباد با استقبال خوب روستاییان مواجه شده است.
به گزارش گناباد20، حمیدرضا مهدوی مقدم در خصوص راه اندازی کاروان فرهنگ وهنر این شهرستان اظهار کرد: طرح کاروان فرهنگ و هنر برای اولین مرتبه در کشور توسط اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد راه اندازی شده است.
وی افزود: در این طرح یکی از روستاهای محروم شناسایی می شود و پس از آن هنرمندان در رشته های مختلف در یک روز خاص به این روستا رفته و به تمامی نوجوانان و جوانان این روستا در رشته های خود آموزش می دهند.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد خاطرنشان کرد: در اولین کاروان که به یکی از روستاهای شهرستان رفتیم جو بسیار خوبی در بین مردم و هنرمندان بود که این خود باعث استقبال روستاهای دیگر از این طرح شده است.
مهدوی مقدم ابراز کرد: هدف از کاروان هنر در مرحله اول گسترش فرهنگ و هنر در تمامی نقاط گناباد بوده و در مرحله بعدی شناسایی و تربیت استعدادهایی که در این روستاها وجود دارد.
 
وی با اشاره به دیدار یک ماه گذشته خود با وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی تصریح کرد: در این دیدار گزارشی مفصل از کاروان فرهنگ و هنر به ایشان ارائه شد که وزیر نیز استقبال خوبی کردند و مقرر شد تا طرح جامع آن هرچه سریع تر آماده و برای اجرا در دیگر مناطق تحویل وزارت ارشاد شود .
 
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد تاکید کرد: پس از بررسی های صورت گرفته از سوی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و هماهنگی با دستگاه های دیگر بزودی این طرح برای اجرا به دیگر استان ها نیز ابلاغ خواهد شد.
منبع:مهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید