امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 27 آذر 1397 15:43
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

افتتاح مجتمع امدادی فرهنگی و ورزشی هلال احمر گناباد

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در آئین افتتاح مجتمع امدادی ،فرهنگی و ورزشی هلال احمر در گناباد، افزایش مشارکت مردم و خیران و تشکلهای مردم نهاد برای توسعه کمی و کیفی فعالیتها را از رویکردهای مهم این جمعیت در سال جاری ذکر کرد.

به گزارش گناباد20 ،دکتر علی اصغر پیوندی در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی و ورزشی هلال احمر گناباد گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان سازمان امدادی ، فرهنگی و اجتماعی وظیفه بسیار مهمی برای شادابی و نشاط در جامعه دارد و سازمان جوانان این جمعیت به دنبال ارتباط نزدیک تر با مردم و استفاده از کانونهای تاثیر گذار جامعه و تشکلهای مردم نهاد برای بسترسازی تحقق این مهم است.


وی افزود: جمعیت هلال احمر در کنار سایر وظایف ذاتی خود، امداد و نجات و آموزشهای عمومی در این زمینه تلاش می کند با افزایش نشاط در مردم و از جمله جوانان و ارتقای توانمندی های آنها سهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه داشته و با جلب مشارکت بیشتر مردم برای رفع نیازهای عمومی جامعه نقش آفرین باشد.


وی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با وجود کمبود منابع اعتباری و وضعیت انبارهای امدادی خود در حوادث غیر مترقبه از جمله زلزله اخیر در کرمانشاه، اقدامات خوبی در امدادرسانی به زلزله زدگان انجام داد.


پیوندی با اشاره به افزایش حدود 20 درصدی اعتبارات جمعیت هلال احمر کشور در بودجه سال 1397 به نسبت بودجه امسال از دولت و مجلس شورای اسلامی خواست با تخصیص کامل اعتبار مزبور بیش از پیش همراه این جمعیت باشند.


محمدعلی نبی پور فرماندار گناباد نیز در این مراسم با اشاره به موقعیت این شهرستان به عنوان نقطه معین از نظر امداد و نجات جاده ای در جنوب خراسان رضوی خواستار تقویت پایگاههای امدادی گناباد شد.


محمدعلی نبی پور با اشاره به مشکلات متعدد مردم این شهرستان از نظر خسارتهای خشکسالی در حدود دو دهه گذشته بر اقدامات پیشگیرانه جدی تر برای کاهش تبعات این بحرانها تاکید کرد.


وی گفت: تکمیل مجتمع فرهنگی و ورزشی هلال احمر گناباد نیازمند توجه بیشتر مسئولان مربوطه و تخصیص اعتبارات بیشتر است.


حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به قرار گرفتن گناباد بر روی کمربند زلزله خضری به دشت بیاض و همچنین موقعیت خاص این شهرستان به عنوان قطب امداد و نجات منطقه ای خواستار توجه بیشتر مسئولان مربوطه به تجهیز بخش امداد و نجات این شهرستان شد.


حمید بنایی ایجاد اردوگاه اضطراری ، تجهیز سوله امدادی، اختصاص ست کامل و احداث 2 پایگاه امداد و نجات در جاده گناباد به بجستان و ترتب حیدریه و اختصاص 2 دستگاه آمبولانس به این شهرستانها را از جمله قولهای رئیس جمعیت هلال احمر کشور ذکر کرد و ابراز امیدواری نمود با تحقق این وعده ها شاهد خدمات بهتر در این بخشها باشیم.


در ششمین روز دهه فجر مرحله نخست سالن فرهنگی و ورزشی هلال احمر گناباد به مساحت 16 هزار متر مربع و زیربنای 740 مترمربع با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور به بهره برداری رسید.
برای احداث این مجتمع حدود سه میلیارد ریال هزینه شده است.

روابط عمومي هلال احمر

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید