امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 27 آذر 1397 13:50
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بهره‌برداری از 11 طرح در گناباد

11 طرح عمرانی و تولیدی همزمان با چهارمین روز دهه مبارک فجر روز یکشنبه در گناباد به بهره برداری رسید.

به گزارش گناباد20 و به نقل از ایرنا، بهره برداری از این طرحها در بخشهای صنعتی، عمران، خدمات، بهسازی بافت شهری، بهزیستی و حمایت از زنان سرپرست خانوار در مجموع 31 میلیارد و 908 میلیون ریال هزینه در بر داشت.


در این چارچوب شش طرح صنعتی شامل تولید پوشاک، فنس، خط تولید مایع تمیزکننده، خوارک دام و طیور، ریخته گری و پودر هماتیک(اخراء) با سرمایه گذاری 29 میلیارد و 600 میلیون ریال و اشتغالزایی 30 نفر مورد بهره برداری قرار گرفتند.


چهار طرح عمران شهری نیز شامل آشیانه های فرعی ایستگاه آتش نشانی، زیرسازی معابر شهرک زیباشهر، مرکز فوریتهای خدمات شهری و واگذاری عوارض خودرو و نوسازی به دفاتر پیشخوان دولت در گناباد با هزینه از دو میلیارد و هشت میلیون ریال و یک طرح بهسازی شرکت تولیدی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی با اعتبار 300 میلیون ریال بهره برداری شدند.


همچنین عملیات اجرایی هفت طرح عمران و بهسازی بافت شهری شامل اتصال 36 متری خیابانهای بهار به نوغاب، مرحله دوم بلوار وحدت، تعریض و ساخت بلوار بجستان، پروژه مقبره های خانوادگی آرامستان، توسعه غرفه های میدان تره بار و تملک منزل قدیمی برای بهسازی و ایجاد اقامت گاه بوم گردی در گناباد آغاز شدند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید