امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 23 آذر 1398 10:21
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

معاون وزیر راه آخرین وضعیت راه‏آهن چابهار-مشهد را تشریح کرد

پروژه راه‌آهن چابهار - زاهدان ـ بیرجند ـ گناباد ـ مشهدجزو اولویت‌های اصلی اجرایی وزارت راه و شهرسازی است.

معاون وزیر راه در گفت‌وگو با فارس تشریح کرد
آخرین جزئیات پیشرفت و نحوه تأمین منابع 2 مسیر ریلی مهم کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 17 میلیارد تومان از محل بودجه ‌و 50 میلیارد تومان از اوراق مشارکت به خط‌آهن‌ چابهار-زاهدان اختصاص می‌یابد.

خبرگزاری فارس: آخرین جزئیات پیشرفت و نحوه تأمین منابع 2 مسیر ریلی مهم کشور

سیداحمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» درباره راه‌آهن چابهار - زاهدان ـ بیرجند ـ گناباد ـ مشهد، اظهار داشت: این پروژه در چندین قطعه اجرا می‌شود و در حال حاضر عملیات اجرایی این پروژه ریلی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه جزو اولویت‌های اصلی اجرایی وزارت راه و شهرسازی است، ادامه داد: در این راستا یک قطعه پروژه از سمت چابهار به سمت زاهدان در حال اجرا است.

صادقی خاطرنشان کرد: برای اجرای این پروژه تأمین منابع از دو محل در نظر گرفته شده که شامل بودجه‌های عمومی کشور و اوراق مشارکت است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل اضافه کرد: از محل ردیف بودجه بین 16 الی 17 میلیارد تومان و از محل فروش اوراق مشارکت حدود 50 میلیارد تومان به این پروژه اختصاص می‌یابد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: در سال جاری 50 میلیارد تومان برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شد.


نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید