امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 08:54
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

معاون وزیر راه در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد

اتصال آسیای میانه به آب‌های آزاد با تکمیل بزرگراه باغچه گناباد

 

سید احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به بهره‌برداری از 575 کیلومتر بزرگراه، راه اصلی و راه روستایی در استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پروژه‌ها در توسعه شبکه راه‌های استان خراسان رضوی تاثیر قابل توجهی خواهد داشت و سفر زائران بارگاه مبارک امام هشتم را تسهیل خواهد کرد.

وی تصریح کرد: برای احداث این 575 کیلومتر بزرگراه، راه اصلی و راه فرعی و راه روستایی مبلغ 260 میلیارد تومان هزینه شده است.

خبرگزاری فارس: اتصال آسیای میانه به آب‌های آزاد با تکمیل بزرگراه باغچه گناباد

* اتصال بزرگراهی 5 استان به مشهد مقدس با احداث بزرگراه مشهد-بیرجند 

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: بهره‌برداری از 208 کیلومتر بزرگراه مشهد ـ تربت حیدریه ـ بیرجند، در قالب ‌ 575 کیلومتر پروژه افتتاح شده در خراسان رضوی است.

صادقی با اشاره به تأثیر بسزای ساخت بزرگراه مشهد ـ تربت حیدریه ـ بیرجند در کاهش تصادفات رانندگی، ادامه داد: پنج استان سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، اصفهان و خراسان جنوبی از این محور برای رسیدن به مشهد مقدس استفاده می‌کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: احداث و تکمیل این 208 کیلومتر بزرگراه موجب شد که تردد در محورهای منتهی به مشهد ایمن شده و از تصادفات جاده‌ای به میزان قابل ملاحظه‌ای کاسته شود.

* بزرگراه باغچه - تربت حیدریه - گناباد نقطه اتصال آسیای میانه به آبهای آزاد

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل اظهار داشت: همچنین قسمت‌هایی از پنج قطعه بزرگراه باغچه - تربت حیدریه - گناباد به طول 125 کیلومتر از جمله پروژه‌های بهره‌برداری شده است که استان خراسان رضوی را به جنوب کشور متصل می‌کند و کریدور اصلی اتصال کشورهای آسیای میانه از طریق گمرک باجگیران، لطف‌آباد و سرخس به آبهای آزاد از راه بنادر جنوبی کشور خصوصاً بندرعباس و چابهار است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید