امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 10:25
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نماز جمعه شهرستان گناباد مورخ 91/11/20

ملت ایران اسلامی علیرغم تمامی مشکلات به فضل الهی روز 22 بهمن با حضور باشکوه خود در راهپیمایی  مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند کوبید.

 

 گزارش برگزاری نماز جمعه شهرستان گناباد مورخ 20/11/91

ایراد خطبه ها و اقامه نماز جمعه : توسط حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای صادقی امام جمعه محترم گناباد

امام جمعه گناباد :

 ملت ایران اسلامی علیرغم تمامی مشکلات به فضل الهی روز 22 بهمن با حضور باشکوه خود در راهپیمایی  مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند کوبید.

 همه مسئولین باید بدانند که مشروعیت مقام آنان در گرو حرکت آنان در خط ولایت فقیه است .

 سخنران : حضرت آیت الله عالمی نماینده محترم مقام معظم رهبری در وزارت جهاد کشاورزی و نمایند مردم خراسان در مجلس خبرگان رهبری خدا را به خاطر تمامی نعمت ها شکر می کنیم بخصوص نعمت انقلاب اسلامی که با رهبری حضرت امام (ره) پیروز شد و بوسیله خلف صالح ایشان ادامه پیدا کرد . دهه مبارک فجر را تبریک می گویم . در این ایام پر خیر و برکت باید سخن از انقلاب اسلامی باشد . خداوند عالم وعده داده که برای صالحان و برای مومنان حکومت حقی را بوجود آورد. آیه 55 سوره نور بر این امر تاکید دارد . در این حکومت خداوند وعده می دهد که مردم مومن و صالح به خوبی می توانند به دستورات دین عمل کنند . برای مردم راه بندگی خدا باز شود و دوری بجویند از کفر ،شکر و نفاق . آنهایی که بعد از بوجود آمدن این حکومت کفر ورزیدند آنها فاسق اند . سه چیز دلیل و سبب بوجود آمدن انقلاب اسلامی است . محتوا که با انگیزه اسلام و ارزش های اسلامی راه افتاد . رهبری یعنی امام (ره) . حضور گسترده مردم . حضور مردم این اثر داشت که دشمن نتوانست با انقلاب اسلامی برخورد نماید . امروز نیز رهبری معظم انقلاب با همان شجاعت حضرت امام (ره) انقلاب اسلامی را رهبری می کنند . امت اگر می خواهند منافع شان تامین شود باید بر محوریت رهبری نظام حرکت کنند .

خطبه اول

موضوع : سفارش به تقوی / حضرت امام خمینی (ره)

اگر علما در طول تاریخ تلاش می کردند تا مردم را با قرآن و معارف آن آشنا کنند اما حضرت امام (ره) با پیروزی انقلاب اسلامی میلیون ها نفر را با قرآن آشنا کردند . همین شبکه قرآن ، همین رادیو قرآن از برکات انقلاب اسلامی است . اگر علما در گذشته اعلان می کردند که صد ها نفر را از تباهی اخلاقی نجات داده اند اما حضرت امام (ره) صد ها هزار نفر را در خط صراط مستقیم الهی حفظ کردند. اگر علما در طول سالیان تلاش می کردند تا جلو شرب خمر و ظلم ظالمان را بگیرند ، اما حضرت امام (ره) توانستند جلو ظلم استکبار جهانی و مزدورانشان را سد نمایند . با تاسیس کمیته امدادمیلیون ها نفر در ایران و ممالک اسلامی و شیعه کمک کنند . اگر چنانچه برخی از علمای دین با سخنرانی تلاش می کردند یک شراب خانه را تعطیل کنند . اما حضرت امام (ره) با قاطعیت تمام مراکز فساد را برچیدند .

خطبه دوم

 موضوع : سفارش به تقوی / مناسبت های هفته

 دهه مبار فجر و سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر کفر جهانی تبریک می گویم . هر روز از این دهه مبارک یاد آور حماسه های بزرگی است . از جمله نوزدهم بهمن همزمان بود با اعلان همبستگی همافران با انقلاب و دیدار آنان با حضرت امام بود که این عمل کمر رژیم شاه را شکست . بیستم بهمن همزمان است با سالگرد عملیات غرور آفرین والفجر 8 که ضربه کاری بررژیم عراق بود . 21 بهمن همزمان است با سالروز شکسته شدن حکومت نظامی بدستور حضرت امام (ره) . رژیم شاه وقتی که دید شکستش قطعی است تصیمیم به اعلام حکومت نظامی گرفت که تجمع بالای دو نفر ممنوع شد اما حضرت امام (ره) با آن دید الهی خود توطئه را تشخیص دادند و گفتند بر همه واجب است که به خیابان ها بیایند . روز 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی رژیم شاهنشاهی است . امروز ما افتخار می کنیم که تنها حکومتی که نظام جمهوری در آن است و قانونش بر اساس قرآن است کشور ایران است . افتخار می کنیم تنها کشور مستقل کشور ایران و نظام جمهوری اسلامی است . اینکه برخی از رسانه های استکبار دائما اعلان می کنند که مردم ایران خسته شده اند اینها ضربه سختی از انقلاب خورده اند و دست آنها از ذخائر ایران قطع شده برای همین است که تلاش می کنند که تبلیغات سوء داشته باشند . ولی مردم ایران با استقامت و پایداری ثابت کرده اند که تسلیم این توطئه ها نشده و نخواهند شد . ملت ایران اسلامی علیرغم تمامی مشکلات به فضل الهی روز 22 بهمن با حضور باشکوه خود در راهپیمایی  مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند کوبید . در خصوص اتفاقات روز یکشنبه گذشته مجلس همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند این کا ریک بد اخلاقی بود که  در این خصوص اعلان نظر خواهند کرد . همه مسئولین باید بدانند که مشروعیت مقام آنان در گرو حرکت آنان در خط ولایت فقیه و گوش بفرمان بودن به فرامین و منویات  مقام معظم رهبری است. دستاورد های انقلاب اسلامی از یک طرف معنوی است و از سوی دیگر دستاورد های مادی انقلاب اسلامی که هر فرد منصفی مقایسه قبل از انقلاب و بعداز انقلاب داشته باشد در می یابد که هر سال به اندازه کل سال های قبل از انقلاب کار و خدمت رسانی شده است . چه در فن آوری اطلاعات ، هوا و فضا و عرصه های دیگر. در شهرستان گناباد نیز غیر از تلاش های انجام شده در بخشض های فرهنگی و عمرانی فقط در بخش کشاورزی سی میلیارد تومان جذب شده و به کشاورزان کمک شده است .

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید