امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 22 مهر 1398 14:38
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)
توجه
  • Lack of access rights - File 'http:/yon.ir/C764'
  • Lack of access rights - File 'http:/yon.ir/C764'

آمریکا آرزوی شکست انقلاب اسلامی را به گور خواهد برد

امام جمعه گناباد گفت: آمربکا و هم‌پیمانانش از ابتدای انقلاب اسلامی در صدد شکست این انقلاب هستند اما این آرزو را به گور خواهند برد.

ادامه مطلب...

ملت ایران برای رسیدن به قله های پیشرفت از کسی اجازه نمی‌گیرد

امام جمعه گناباد گفت: ملت ایران برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و دفاع از کشور و اسلام از هیچ‌کس اجازه نگرفته و نمی‌گیرد.

ادامه مطلب...

مسئولان کشور از هر گونه سخن و عملکرد ی که رهبری را تضعیف کند خودداری نمایند

امام جمعه گناباد گفت:مسئولان محترم کشور و اقشار مختلف مردم به هوش باشند از هر گونه سخن و عملکردی که رهبری را تضعیف کند خودداری نمایند .

ادامه مطلب...

خدمت امام خمینی(ره) به اسلام، بالاترین خدمت بود

01امام جمعه گناباد با بیان اینکه برنامه‌های اسلام‌زدایی رژیم پهلوی، چیزی جز اسم از اسلام باقی نگذاشته بود، گفت: علمای زیادی بعد از ائمه معصومین(ع) خدمات فراوانی ارائه کردند ولی حقیقتا خدمتی که حضرت امام خمینی(ره) به اسلام کردند، بالاترین خدمت بود.

ادامه مطلب...

پیروزی در انتخابات، رئیس جمهور را از رفع مشکلات کشور غافل نکند

01امام جمعه گناباد گفت: رئیس جمهور و اعضای شورای اسلامی به وعده های خودشان پایبند باشند و مبادا مغرورشدن در پیروزی انتخابات، آنها را از حل مشکلات جدی کشور بویژه اشتغال، گرانی و رکود غافل کند.

ادامه مطلب...

تحریک اقلیت‌های قومی و مذهبی از سوی نامزد ریاست جمهوری خلاف عقل است

01امام‌جمعه گناباد: اینکه نامزد انتخابات ریاست جمهوری اقلیت‌های قومی و مذهبی را تحریک کند، خلاف عقل، درایت و مصالح کشور است و اگر کسی به این موضوع دامن زند، مردود است.

ادامه مطلب...

دست‌نشانده های خلیج‌فارس ائتلافشان جز شکست نتیجه‌ای ندارد

IMG 1860

امام‌جمعه گناباد گفت: همان‌گونه که شاه اردن و شاه سعودی و سایر حکام دست‌نشانده خلیج‌فارس انواع حمایت را از رژیم صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران داشتند در این ائتلاف جدید نیز به یاری خداوند جز روسیاهی و شکست به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسند.

ادامه مطلب...

حضور گسترده مردم در راهپیمایی؛ نماد اتحاد و وفاداری

IMG 1860امام جمعه گناباد ضمن قدردانی از حضور گسترده و حماسی مردم شهرستان گناباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این حضور را نماد اتحاد و وفاداری دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) از طرفی با هدف مبارزه با طاغوت، استکبار و دشمنان اسلام و از سوی دیگر برای احیاء دین، قرآن و ارزش‌های اسلامی شکل گرفت.

ادامه مطلب...

مهم‌ترین عوامل تداوم انقلاب اسلامی، ایمان اتحاد و ولایت‌پذیری است

انجكن سينماي جوان گنابادامام جمعه گناباد، ایمان، اتحاد و ولایت پذیری را مهم ترین عوامل تداوم انقلاب اسلامی عنوان و اظهار کرد: اگر ملت ایران ایمان، اتحاد، همبستگی و حضور در صحنه خود را تقویت کنند و همواره تابع فرمان های ولی فقیه باشند، هیچ قدرتی توان غلبه بر این نظام الهی را ندارد.

ادامه مطلب...

برجام ثابت کرد نباید به آمریکا خوشبین بود

ثبت جهانی قنات قصبه 1امام جمعه گناباد :به همه کسانی که به مذاکره با آمریکا خوشبین بودند و آنرا حلال مشکلات می دانستند ثابت شد آمریکا یی ها قابل اعتناد نیستند.

ادامه مطلب...