امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 22 مهر 1398 13:47
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

انتقاد روستائیان منطقه براکوه از برداشت بی رویه ریواس

IMG 1860

تعدادی از ساکنین روستاهای براکوه بخش کاخک از برداشت بی رویه ریواس از دشت زیبد انتقاد کرده و خواستارتوقف این برداشت ها شدند.

ادامه مطلب...

خدمتی که جنجال آفرین شد

در پی عدم تخصیص قیر رایگان برای آسفالت راههای روستایی ، اعضای شورای اسلامی روستای دلویی استعفا دادند و دهیار و شورای اسلامی روستای روشناوند نیز به شدت اعتراض کردند.

ادامه مطلب...

27 کیلومتر شبکه توزیع آب در ۱۹ روستای گناباد تعویض شد

sdrg0epwمدیر امور آب و فاضلاب روستایی گناباد از تعویض ۲۷ کیلومتر شبکه توزیع آب شرب، طی ۶ ماه گذشته در سطح روستاهای این شهرستان در راستای شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و با هزینه ای بالغ بر ۵۴۰۰  میلیون ریال خبر داد.

ادامه مطلب...

عدم رونق‌اقتصادی مهمترین علت مهاجرت مردم از روستاهای گناباد

رضایی-بخشدار-مرکزی-گنابادبخشدارمرکزی گناباد گفت: مهاجرت از روستاهای گناباد ناشی از عدم رونق‌اقتصادی و کسب‌و‌کار در روستاها می‌باشد لذا باید در حوزه ماندگاری روستائیان توجه به توسعه کارآفرینی داشت.

ادامه مطلب...

مصرف آب روستایی؛ الگوی مصرف125 لیتر، گناباد186 لیتر

abfaرئیس آب و فاضلاب روستایی گناباد: الگوی مصرف برای هر فرد روستایی حدود ۱۲۵ لیتر در روز تعیین شده که متاسفانه در سال گذشته میانگین مصرف آب در روستاهای گناباد به ازای هر نفر ۱۸۶ لیتر در روز بوده است.

ادامه مطلب...

مقابله با تهدید منابع آب شرب گناباد نیازمند عنایت جدی مسوولان و همراهی مردم

rjymsoifرئیس اداره آب و فاضلاب روستایی گناباد: پدیده خشکسالی منابع آب روستایی گناباد را مورد تهدید جدی قرار داده و برای کاهش تبعات منفی این معضل نیازمند عنایت جدی مسئولان و همراهی بیشتر مردم، مشترکان و سایر بخشهای ذیربط در مصرف بهینه آب هستیم.

ادامه مطلب...

سوختن علوفه های دامداری بر اثر بازیگوشی یک کودک

روز پنجشنبه 17 ارديبهشت 1394،کودک بازیگوش دامداری پدر بزرگ خود در روستای موسیرز  را به آتش کشید

ادامه مطلب...

قیمت تمام شده آب در روستاهای گناباد 1200 تومان است

kv8fud8kسرپرست امور آب و فاضلاب روستایی گناباد: هزینه واقعی برای استحصال هر مترمکعب آب، ۱۲ هزار ریال است اما تنها حدود ۱۵ درصد این مبلغ از روستائیان اخذ می شود و بر همین اساس بر همه لازم است نسبت به صرفه جویی این ماده حیاتی اقدام جهادگونه داشته باشند.

ادامه مطلب...

مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام (ره) و ۱۵ خرداد در روستای رهن

مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و شهدای ۱۵ خرداد در روستای رهن برگزار شد

ادامه مطلب...

همایش پیاده روی خانوادگی با طعم بلغورپزان در روستای سقی

همایش پیاده روی خانوادگی با موضوع «پدران آسمانی» با حضور بیش از 300 نفر از اهالی روستای سقی برگزار شد

ادامه مطلب...