آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

از تغییر کاربری اراضی قنات قصبه گناباد جلوگيري مي شود

IMG 1860

رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی گناباد گفت: به دلیل ثبت جهانی قنات قصبه ،حساسیت ویژه ای در جلوگیری از تغییر کاربری اراضی این قنات وجود دارد.

 
به گزارش گناباد20،نعمت غفوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از ثبت جهانی قنات قصبه وبه منظور حفاظت از این اثر ارزشمند، توجه ویژه ای به تغییر کاربری اراضی این قنات شده است به صورتی که با قانون شکنان برخورد جدی خواهد شد.

وی افزود: قنات قصبه گناباد از از جمله آثار مهم تاریخی و هویتی ایران است که نیازمند حفاظت در تمام ابعاد دارد و ما نیز بنا به مسئولیت خود، از هرگونه تغییر کاربری زمین ها در محدوده این قنات جلوگیری خواهیم کرد.

رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی گناباد در ادامه به واگذاری زمین در این شهرستان به متقاضیان خبر داد و گفت:تعداد کل واگذاری های زمین شهرستان گناباد در اداره جهاد کشاورزی ازاوایل انقلاب تا کنون حدود ۹۰۰ مورد بوده است که در حال حاضر ۲۲۰پرونده نیز قرار داد اجاره دارند.

رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی گناباد خاطرنشان کرد: بیشترین حجم ارباب رجوع در حوزه اداره امور اراضی بوده که تقویت این اداره با تامین وسیله نقیله و تعیین تکلیف نیروهای جدیدالاستخدام از جمله نیازهای این مجموعه است که باید به آن توجه شود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد