امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 09:32
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رکورد شکنی عکاس گنابادی در جشنواره بین المللی تاجيكستان

عكسهاي عكاس گنابادي با رکورد 9 عکس به جشنواره بین المللی عکس AQUA کشور تاجیکستان راه يافت.

به گزارش گناباد20،رئيس انجمن سينماي جوان دفتر گناباد گفت9 عکس از آقای جواد پرست به جشنواره بین المللی عکس AQUA 2018 کشور تاجیکستان راه یافت. عکسهای این هنرمند در بخشهای سفر، آزاد، آب و مردم جشنواره پذیرته شده است.

برادران افزود: این جشنواره توسط سروش بین المللی تاجیکستان با همکاری فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (FIAP) برگزار می گردد.


وي ادامه داد:عکسهای راه یافته به این جشنواره ضمن ثبت در آرشیو FIAP به نام عکاس، برای دریافت القاب FIAP نیز محاسبه خواهد شد و عکسهای هنرمندان در بخش مسابقه جشنواره برای دریافت مدال طلای فیاپ و مدالهای طلا نقره و برنز FPC و IAAP با هم به رقابت می پردازند.


وي ادامه داد:آثار آقای جواد پرست در گذشته نیز در جشنواره بین المللی عکس نوروز کشور تاجیکستان 2017 و در بیش از 20 جشنواره معتبر داخلی به نمایش درآمده و 12 جایزه از جشنواره های مختلف نیز در کارنامه ایشان دیده می شود.

این هنرمند از اعضای فعال کانون عکس انجمن سینمای جوان گناباد بوده و تا کنون 3 بار به عنوان عکاس برتر جشنواره های شهرستان گناباد معرفی شده اند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید