امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 06 فروردين 1398 00:59
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بیش از سه هزار متر شبکه آبفای شهری گناباد اصلاح شده است

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری گناباد از اصلاح و توسعه سه هزار و 200 متر شبکه آبرسانی و نوسازی و بهسازی 350 فقره انشعاب آب مناطق شهری این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش گناباد20 هادی حیدرنیا روز شنبه از تولید 6 میلیون و 400 هزار متر مکعب آب در این شهرستان طی مدت مزبور خبر داد و گفت: رسیدگی به 26 فقره اتفاق در خط انتقال شهری، کاهش 2 درصدی شاخص انرژی و تعویض و خرید 10 دستگاه الکتروپمپ از جمله اقدامات این بخش بوده است.


وی افزود: اتصال مخازن 2 هزار و 500 مترمکعبی روستای خیبری و تکمیل و اجرای پروژه خط انتقال شهرکاخک به طول سه کیلومتر از دیگر فعالیتهای این اداره به شمار می رود.


وی اظهار کرد: در این مدت 900 دستگاه کنتور آب مناطق شهری گناباد نوسازی و بهسازی و 572 فقره انشعاب آب و فاضلاب به متقاضیان واگذار شده است.


رئیس اداره آب و فاضلاب شهری گناباد گفت: از مجموع 143 کیلومتر خط انتقال آب مناطق شهری این شهرستان 35 کیلومتر فرسوده و نیازمند اصلاح است.


وی با بیان اینکه 100 میلیارد ریال برای بازسازی خط انتقال آب گناباد مورد نیاز است، افزود: پیگیری های لازم در این زمینه انجام شده ولی مبلغ مزبور اختصاص نیافته است.


24 هزار مشترک در گناباد و شهرهای بیدخت و کاخک این شهرستان زیرپوشش خدمات اداره آب و فاضلاب شهری قرار دارند.

منبع: ايرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید