امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 06 فروردين 1398 00:37
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

جشنواره فرهنگ‌سازی ترویج زایمان طبیعی در گناباد

جشنواره فرهنگ‌سازی ترویج زایمان طبیعی و تغذیه با شیر مادر در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گشایش یافت.

به گزارش گناباد20 به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این جشنواره که به همت معاونت درمان، معاونت بهداشت، معاونت آموزشی، معاونت فرهنگی و دانشجویی، شورای امور بانوان، حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه برپا شده است، مطالب و پیام‌های آموزشی با موضوع ترویج زایمان طبیعی و تغذیه با شیر مادر در قالب پوستر، پمفلت، بنر، نمونک، تیزر و ... در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.


در این نمایشگاه که به مدت دو روز ( ۲۴ و ۲۵ بهمن) در جنب تالار شهید دکتر چمران واقع در حاشیه میدان غدیر دایر خواهد بود، غرفه‌هایی از معاونت‌های درمان، بهداشت و آموزشی، بیمارستان علامه بهلول گنابادی و روابط عمومی دانشگاه وجود دارد که در غرفه‌های ترویج زایمان فیزیولوژیک، مشاوره در بارداری و ترویج تغذیه با شیر مادر، مربیان کلاس‌های آمادگی برای زایمان، اعضای هیئت علمی گروه مامایی، ماماها و کارشناسان شیرمادر، تغذیه و سلامت روان معاونت بهداشت برای مشاوره و ارائه مطالب آموزشی به مراجعین حضور دارند.

یادآور می‌شود، در حاشیه این نمایشگاه، اولین کنفرانس علمی ـ مردمی راهکارهای افزایش زایمان ایمن نیز با حضور بانوان کادر درمانی و بهداشتی و مادران باردار و ... در تالار شهید دکتر چمران برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید