امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 27 شهریور 1398 16:21
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بسیجیان باید در مقابله با جنگ اقتصادی نقش آفرین باشند

معاون عملیات قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیجیان باید در مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان نقش آفرینی بیشتر داشته و مسئولین نیز از ظرفیتهای این بخش بیشتر استفاده کنند.

ادامه مطلب...

کشور نیاز به مدیریت جهادی و روحیه انقلابی دارد

امروزه ما نیاز به مدیریتی جهادی در کشور و روحیه انقلابی در بین توده های مردم و نیاز به عزم جدی برای محاکمه خائنین هستیم .

 

ادامه مطلب...

گناباد بعد از مشهد طولانی ترین خطوط انتقال آب در استان را داراست

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری گناباد:بعد از مشهد مقدس طولانی ترین خطوط انتقال آب استان در گناباد می باشد.

ادامه مطلب...

رکورد شکنی عکاس گنابادی در جشنواره بین المللی تاجيكستان

عكسهاي عكاس گنابادي با رکورد 9 عکس به جشنواره بین المللی عکس AQUA کشور تاجیکستان راه يافت.

ادامه مطلب...

سطح ۳ حوزه از اول شهریور راه اندازی می شود

مدیر حوزه علمیه گناباد:مجوز سطح ۳ که معادل کارشناسی ارشد می باشد برای گناباد گرفته ایم و سطح ۳ را از اول شهریور ماه راه اندازی می شود.

ادامه مطلب...

اهدای خون در گناباد باید افزایش چشمگیری داشته باشد

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی گفت: اهدای خون در گناباد باید افزایش چشمگیری داشته باشد تا پشتوانه قویی برای بیمارستان باشد.

ادامه مطلب...

گناباد در مرز خشکسالی 20 ساله

خشکسالی شهرستان گناباد در حال 20 ساله شدن است و مردمانی که گذشته گناباد را به یاد دارند تا به امروز می‌‍توانند گواهی دهند که خشکسالی‌های متوالی چه بر سر این شهر آورده است.

ادامه مطلب...

اعتراض مرغداران گنابادی در پی قطع برق

جمعی از مرغداران گنابادی در پی قطع ناگهانی برق توسط اداره برق و تلف شدن بیش از 6000 قطعه مرغ، مقابل آن اداره اعتراض و تجمع کردند.

ادامه مطلب...

هر مسوولی به‌اندازه مسؤولیت خود باید پاسخگو باشد

 فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت:هر مسوولی به‌اندازه مسؤولیت خود باید پاسخگو باشد و هیچ بهانه‌ای برای سلب مسؤولیت از خود پذیرفته نيست.

ادامه مطلب...

اطاعت از ولی فقیه تنها منحصر درمسائل نماز و روزه نیست

امام جمعه گناباد گفت: اطاعت از ولی فقیه و نماینده امام زمان منحصر در مسائل نماز، روزه، خمس ، حج و زکات نیست در تمامی امور سیاسی، اجتماعی فرهنگی، نظامی و اقتصادی واجب است به دستورات رهبر و نماینده امام زمان عمل کنیم.

ادامه مطلب...