امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 22 مهر 1398 13:34
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

حضور تماشایی مردم گناباد در 22بهمن

قشرهای مختلف مردم شهرستان گناباد با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، آغاز چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و همراه و همگام با سایر هموطنان در جای جای میهن اسلامی، اتحاد و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

ادامه مطلب...

راهکار برطرف شدن مشکلات جامعه اجرای شعار سال است

عضو كميسيون امنيت ملي و ساست خارجي مجلس شوراي اسلامي و نماينده مشهد در گناباد گفت:راهکار برطرف شدن مشکلات جامعه، فقط اجرای شعار سال یعنی اقدام و عمل است.

ادامه مطلب...

تلاش دشمن برای کمرنگ کردن جشن‌های پیروزی انقلاب

امام جمعه گناباد : دشمنان نظام به ویژه منافقین، سلطنت طلب‌ها و عناصر ضدانقلاب با شایعه‌پراکنی درصدد کمرنگ کردن جشن‌های پیروزی انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.

ادامه مطلب...

برتری ما بر دشمن به خاطر استقبال از فرهنگ شهادت است

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین اصفهان گفت: دشمن به لحاظ ساز و برگ نظامی از ما برتر است ولی استقبال از فرهنگ شهادت ما را بر دشمن پیروز می‌کند.

ادامه مطلب...

راهیابی فیلم کوتاه از گناباد به جشنواره فیلم كشور شیلی

1407624 670فیلم کوتاه منطقه X به کارگردانی علی اکبر اسماعیلی به جشنواره آکادمی فیلم و هنر جنوب کشور شیلی راه یافت.

ادامه مطلب...

«رد پای یار»؛ فرصتی برای خودسازی و خدمت به محرومان

دومین اردوی جهادی گروه «رد پای یار» دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال ۹۶ در روستای فودنجان از توابع بخش کاخک این شهرستان برگزار شد.

ادامه مطلب...

غبارروبی 103 مسجد در گناباد

01رییس اداره تبلیغات اسلامی گناباد:مردم مناطق شهری و روستایی این شهرستان با غبار روبی و عطرافشانی 103 مسجد این شهرستان در دهه تکریم و نکوداشت مساجد، به استقبال ماه مبارک رمضان رفتند.

ادامه مطلب...

بسیجیان گناباد در تبیین حضور مردم در انتخابات بیشتر نقش آفرین باشند

IMG 1860

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گناباد از پاسداران و بسیجیان خواست بیش از پیش در تبیین مولفه ها و اهمیت حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی نقش آفرین باشند.

ادامه مطلب...

مراسم آیینی بی‌بی‌گرد در کاخک برگزار شد

IMG 1860

جشن بزرگ نوروزی در9فروردین ماه هم زمان با مراسم روز بی بی گرد در کاخک با شکوه زیاد وبا استقبال زیاد مردم در منطقه نمونه گردشگری آبشار کاخک برگزار شد.

ادامه مطلب...

رزمنده فراموش شده دوران جنگ

IMG 1860سال 59 در حالیکه فقط چهار ده سال داشتم برای جنگ به کردستان رفتم و صبح ها یک تن ماهی و چهار خشاب فشنگ و یک تکه نان به ما می دادند و برای تامین جاده و حفاظت ان از دست کومله و دمکرات می فرستادند کنار جاده سنندج ،دیوان دره، سقز، مهاباد ،سردشت کامیاران

ادامه مطلب...