امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 10:17
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

فرماندار جدید شهرستان بجستان معرفی شد

فرماندار جدید بجستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی معرفی شد.

 کد خبر: 80382382 (2933613) | تاریخ خبر: 01/08/1391 | ساعت: 16:46

به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در آئینی که در محل فرمانداری شهرستان بجستان برگزار شد معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت:باید از فرصت خدمت به مردم برای خدمت رسانی حداکثری استفاده کرد.

ˈمحمد غفاریˈ خدمت در نظام جمهوری اسلامی را بالاترین توفیق دانست و با قدردانی از تلاشهای ˈمحمد صولتیˈ فرماندار سابق شهرستان بجستان، ˈحسین جمشیدیˈرا به عنوان فرماندار جدید بجستان معرفی و حکم وزیر کشور را به وی اعطا کرد.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی نیز در این آیین افزود: به کمک اتحاد، بصیرت و آگاهی مردم و زعامت رهبر فرزانه نظام، فتنه گری و دسیسه چینی استکبار در 33 سال گذشته شکست خورده است.

ˈعلی اصغر رشیدˈ افزود: تحمیل فشارهای گوناگون به جمهوری اسلامی ایران و دست آویز قراردادن موضوعاتی هم چون انرژی هسته ای، تحریم اقتصادی، حقوق بشر و حقوق زنان، چیزی جز مانع تراشی برای جلوگیری از اسوه شدن ایران برای ملتهای دنیا نیست.

وی برنامه ریزی، بهره گیری از استعدادها و ظرفیتهای موجود، علاقه به خدمتگزاری، مشورت و استفاده بجا از علم و دانش و مهارت، پرهیز از بدگمانی و اختلاف و سعه صدر را از ابزارهای مهم مدیریتی برای پیشبرد اهداف عالیه نظام و دستیابی به پیشرفت و توسعه دانست و از فرمانداران خواست که از این ابزارها در اداره شهرستانها بهره گیرند.

 کد خبر: 80382382 (2933613) | تاریخ خبر: 01/08/1391 | ساعت: 16:46

 

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید