امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 22 مهر 1398 13:44
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

خط آهن مشهد - زاهدان دستور اصلی کمسیون عمران مجلس

رئیس کمیسیون عمران مجلس: احداث خط آهن مشهد - زاهدان به صورت خاص در دستور کار کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی قرار دارد و پیگیری های لازم برای تخصیص اعتبار این بخش و تسریع در انجام آن از طریق مسئولان و بخشهای ذیربط در دست انجام است.

ادامه مطلب...

تعیین ردیف اعتباری ویژه برای مطالعات خط آهن مشهد - زاهدان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی از تعیین ردیف اعتباری ویژه برای مطالعات خط آهن مشهد - گناباد - بیرجند - زاهدان خبر داد و گفت: مشاور آن هم مشخص شده و مطالعات آن سرعت می یابد.

ادامه مطلب...

"روحانی" بر تسریع ساخت خط راه آهن "چابهار – زاهدان – مشهد" تاکید کرد

284596000000رئیس جمهور ضمن بازدید از خط راه آهن چابهار – زاهدان – مشهد بر تسریع روند ساخت این خط آهن یک هزار و ۳۸۰ کیلومتری تاکید کرد.

ادامه مطلب...

استاندار خراسان‌جنوبی خواستار شد: گنجاندن راه‌آهن استان در بودجه 94 به عنوان ردیف اعتباری

 استاندار خراسان‌جنوبی از معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری درخواست کرد موضوع راه‌آهن استان در بودجه سال 94 به عنوان یک ردیف اعتباری شد.

ادامه مطلب...

راه آهن فعلا خداحافظ!

مجوز کميسيون ماده 215 براي اين پروژه دريافت شده است يعني براين اساس مي توان اختصاص بودجه براي اجراي اين پروژه را پيگيري کرد اما تحقق اين خواسته مردم در آينده بستگي به تصميم رئيس جمهور و دولت بعدي دارد.»

ادامه مطلب...

ساخت 20 کیلومتر خط‌آهن چابهار‌زاهدان با بودجه دولتی/منتظر فاینانسر هستیم

معاون ساخت و توسعه بنادر،‌ راه‌آهن و فرودگاه‌ها‌ از اتمام مطالعات خط‌آهن چابهار-زاهدان و احداث 20 کیلومتر از این مسیر از محل بودجه دولتی خبر داد و گفت: برای تکمیل این خط‌آهن تا مشهد منتظر استقبال فاینانسر هستیم.

ادامه مطلب...

رئيس مجمع نمايندگان خراسان جنوبي: براي احداث راه آهن کوتاه نمي آييم

مدير کل راه و شهرسازي خراسان جنوبي: راه آهن سراسري کشور، مسئول پيگيري اين پروژه است کار نيز به صورت منطقه اي انجام مي شود و مسئول پيگيري اين پروژه در طبس مستقر است.

ادامه مطلب...

احداث راه آهن کال شور- قاين به نمايندگان رئيس جمهور پيشنهاد شد

فرماندار قاينات با بيان اين مطلب و با اشاره به سفر اخير جمعي از نمايندگان ويژه رئيس جمهور به شهرستان گفت: اجراي راه آهن مشهد- بيرجند- زاهدان به طور کامل و به يک باره قابل انجام نيست و بايد در مرحله هاي مختلف اجرا شود.

ادامه مطلب...

نماينده قاين:خط آهن چابهار - مشهد نيازمند اعتبار يک سال وزارت راه

نماينده گناباد: اگر نمايندگان اين استان ها با تعامل  بتوانند با پيگيري هاي مجدانه از طريق دولت اين طرح را در مهر ماندگار قرار دهند به طور قطع امسال عمليات احداث مسير ريلي آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب...