امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
یکشنبه, 05 خرداد 1398 21:35
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)
توجه
  • Lack of access rights - File 'http:/img8.irna.ir/1395/13950722/82265679/82265679-71089768.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img8.irna.ir/1395/13950722/82265679/82265679-71089768.jpg'

آشوبگران خیابان پاسداران تهران هیچ نسبتی با مردم گناباد ندارند

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی با محکومیت حوادث اخیر در خیابان پاسداران تأکید کرد: این آشوبگران هیچ نسبتی چه از لحاظ جغرافیایی و چه از لحاظ آئینی با مردم ولایتمدار گناباد ندارند.

ادامه مطلب...

تنها راه غلبه بر مشکلات جامعه اقدام به شیوه ی انقلابی است

نماینده مردم شهرستان‌های گنآباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه غلبه بر مشکلات جامعه اقدام به شیوه‌ی انقلابی است و در هر جا که ما انقلابی کار کردیم مشکل بر طرف شده است.

ادامه مطلب...

نشانه ای از اقتصاد مقاومتی در بودجه نیست

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در بودجه سال آینده سیاست های اقتصاد مقاومتی دیده نشده است در صورتی که باید بودجه براین اساس بسته شود.

ادامه مطلب...

لزوم اعطای امتیازات ویژه توسط شهرداری و دولت برای احیای بافت‌های فرسوده

عضو کمیسیون عمران مجلس، با طرح سوالی مبنی بر اینکه زوجین خانه اولی چگونه با ٢٠٠ میلیون تومان می‌خواهند صاحب مسکن شوند، گفت:طرح جامع مسکن باید توسط دولت به مجلس ارائه شود.

ادامه مطلب...

لحن و طرز برخورد رئيس جمهور با کارمندان صحیح نیست

banaee3نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید نسبت به حفظ شأن کارمندان و تأمین مسائل مالی آنها اقدام کند و به جای کارمندان، نجومی‌بگیران را مورد عتاب و خطاب قرار دهد.

ادامه مطلب...

دولت با کمک به کشاورزان خسارات ناشی از آفات نباتی و خشکسالی را جبران کند

01نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت اشتغال در گناباد و بجستان از کشاورزی و زراعت است که متاسفانه با توجه به خشک سالی ها و سرمازدگی ها این حوزه دچاربحران شده است.

ادامه مطلب...

امام راحل بین اقشار مختلف ملت وحدت ایجاد کرد

IMG 1860نماینده مردم گناباد در مجلس گفت: انقلاب ایران با رهبری امام راحل براساس قرآن توانست وحدت در بین مردم ایجاد کند که این ویژگی انقلاب ایران را از سایر انقلاب ها متمایز می کند.

ادامه مطلب...

همگرایی لازمه توسعه و رونق اقتصادی گناباد است

sedeiy000نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و پیشرفت شهرستان گناباد نیازمند همگرایی همه بخشها و گروهها و از جمله گنابادیهای مقیم سایر نقاط کشور است.

ادامه مطلب...

نشست خبری نماینده مردم گناباد و بجستان با خبرنگاران

IMG 0636از سوی کانون خبرنگاران و روزنامه‎نگاران گناباد دومین نشست خبری نماینده مردم گناباد و بحستان در محل دفتر ایشان برگزار شد.

ادامه مطلب...

بنایی نائب رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی شد

 
حمید-بنایی-نماینده-گنابادمجمع نمایندگان خراسان رضوی صبح امروز برگزار و حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار به عنوان رئیس مجمع، حمید بنایی نماینده مردم گناباد، به عنوان نایب رئیس و هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور به عنوان دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی انتخاب شدند.

ادامه مطلب...

0000