امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 10:17
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نماینده نهم مجلس- محمد رجایی

مراسم تکریم نماینده گناباد برگزار شد

رجایی 15مراسم تکریم نماینده به همت کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران و سازمان توسعه راهبردی گناباد و به منظور فرهنگ سازی تکریم از نمایندگان برای اولین بار با تکریم از حجت الاسلام رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم برگزار شد.

ادامه مطلب...

پنجشنبه 6 خرداد مراسم تکریم نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم برگزار می شود

نماینده-رجاییبه همت کانون خبرنگاران و روزنامه‌نگاران گناباد،مراسم تکریم جناب حجت‌الاسلام‌ محمد رجائی، نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم برگزار می شود.

ادامه مطلب...

جوابیه دکتر رجایی بر مصاحبه با مجید دانا

پیرو مصاحبه ای كه از آقای دانا در سایتتان منتشر نموده اید در ارتباط با اظهار نظر ایشان راجع به فعالیت نماینده محترم مجلس جناب آقای دكتر رجائـی در طرحهای مجلس ، جهت تنویر افكار عمومی برخی از فعالیتهای ایشان در مجلس جهت انتشار ارسال می گردد:

رجایی: عدم علقه گنابادیهای خارج از گناباد یکی از نقاط ضعف توسعه شهرستان است

رجایی-نمایندهنماینده گناباد: علی رغم اینکه فکر می کنیم تعصب مردم به گناباد قوی است اما متاسفانه ضعیف است چراکه مسئولین گنابادی که در مراکز استانی و حتی تهران مناصبی دارند، خیلی دغدغه برای گناباد ندارند.

ادامه مطلب...

آغازعملیات آسفالت قطعه دوم گناباد – مهنه به طول ۱۰ کیلومتر

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات آماده سازی برای آسفالت قطعه دوم گناباد – مهنه در حال انجام است و در صورت جواب مثبت تست ها و مساعد بودن شرایط جوی عملیات آسفالت ریزی تا چند روز آینده آغاز در غیر این صورت عملیات آسفالت ریزی این جاده به طول ۱۰ کیلومتر در ۳ ماهه اول ۹۵ موکول خواهد شد.

ادامه مطلب...

رجایی: فشار به شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها منطقی نیست

pylmkj0u02حجت‌الاسلام محمد رجایی باغسیایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی: شورای نگهبان باید به دور از فشارهای سیاسی و براساس مستنداتی که دراختیار دارد در بررسی صلاحیت کاندیداها اقدام کند.

ادامه مطلب...

نماینده گناباد: 20روستا تا 10‌دی95 از گاز برخوردار می شوند

photo 2015-12-27 06-51-26دکتر رجایی نماینده مردم گنابادوبجستان درمجلس شورای اسلامی شنبه 5دیماه 94 دربخش کاخک حضوریافت.

ادامه مطلب...

آغاز پروژه گازرسانی به روستاهای گناباد

photo_2015-11-10_09-30-30پس از پیگیری های انجام شده و مصوبات مجلس شورای اسلامی در خصوص گازرسانی به روستاهای کشور پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان گناباد آغاز شد.

ادامه مطلب...

نماینده: امید است زمینه رشد و توسعه گناباد فراهم شود

رجایی نماینده گناباد 2نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس: رشد و توسعه گناباد، نیازمند همگرایی و هم افزایی دلسوزان می باشد / با فرماندار جدید گناباد، زمینه رشد و توسعه شهرستان فراهم خواهد شد

ادامه مطلب...

نماینده مردم گناباد: جایگاه پلیس با برخورد نامناسب ضربه می‌خورد

حجت الاسلام دكتر محمد رجایی در مراسم صبح‌گاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گناباد که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی گناباد برگزار شد، بیان کرد: آن چیزی که در بلندمدت می‌تواند نقش و جایگاه اقتدار پلیس را کم‌رنگ کند، برخورد نادرست است و در این راستا هیچ‌کس حق بی‌احترامی و برخورد بد حتی با مجرمان را ندارد.

ادامه مطلب...

فرماندار گناباد فردا (پنجشنبه 12شهریور) معرفی می شود

نماینده گناباد: با پیگیری های صورت گرفته و قول استانداری، فرماندار گناباد تا پایان وقت اداری امروز(چهارشنبه) و نهایتاً تا فردا (پنجشنبه 12شهریور) منصوب خواهد شد.

ادامه مطلب...

نماینده: انتخاب فرماندار تا پایان همین هفته

pylmkj0u02نماینده گناباد در مجلس شورای اسلامی: سه نفر ازسوي استانداري در حال بررسي هستند که از اين بين يک نفر بر اساس تجربيات مديريتي و توان اداري انتخاب خواهد شد.

ادامه مطلب...

رجایی: جامعه برداشت بدی از دولت برای مبارزه با فساد دارد

 
pylmkj0u02نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون در جامعه ما یک نوع برداشت بد به وجود آمده که از دولت توقع دارند در فساد اقتصادی وارد شود.

ادامه مطلب...

لزوم ثبت جهانی قنات قصبه با کمترین محدودیت برای توسعه

نماینده مردم گناباد و بجستان: قنات قصبه باید با کمترین محدودیت برای توسعه عمرانی، ثبت جهانی شود

ادامه مطلب...

رجایی: ریشه‌کن‌کردن فقر در ایران کار آسانی است

80313582-3138038طرح ۲۸۱نماینده مجلس برای حمایت از افراد بی‌درآمد ازکارافتاده (که به طرح ۶میلیون نفر) معروف شده، همین روزهاست که در مجلس بررسی شود.

ادامه مطلب...

انتظار رجایی از هنرمندان: جلودار فعالیت‌های ارزشی باشند

محمد رجایی نماینده گنابادنماینده گناباد: جای بسی خوشحالی است که هنرمندان به عنوان نخبگان جامعه کاملا فراجناحی رفتار کرده، با مردم خود همراه شدند و به وظیفه خودشان به خوبی عمل کردند.

ادامه مطلب...

رجایی: بخشی ازصنایع کشور با 30 الی 50 درصد مشغول به کار است

pylmkj0u02نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت:با مدیریت صحیح می توان ازمنابع و ظرفیت های داخلی استفاده بهینه کرد و نباید فراموش کرد درحال حاضر بخشی ازصنایع کشور با 30 الی 50 درصد مشغول به کار است.

ادامه مطلب...

رجایی به عنوان رئیس فراکسیون اقتصاد مقاومتی انتخاب شد

pylmkj0u02بر اساس انتخابات فراکسیون اقتصاد مقاومتی آقایان، رجایی باغ سیایی به عنوان رئیس، شیری علی آبادی نایب رئیس اول، علی علیلو نایب رئیس دوم، افضلی فرد سخنگو، آریایی نژاد دبیر اول و زمانیان دهکردی دبیر دوم در انتخابات فراکسیون رای آوردند.

ادامه مطلب...

رجایی: تعاونی‌ها باحضور در بورس متحول می شوند

indexرئیس فراکسیون اقتصاد مقاومتی با مثبت ارزیابی کردن حضور بخش تعاون در بورس گفت: عرضه و قیمت گذاری شرکت های تعاونی در بورس،گام مثبتی برای شفاف‌سازی در بخش تعاون است و باعث رونق این بخش اقتصادی می شود.

ادامه مطلب...

رجایی: شناسایی و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری برای اعتماد عمومی

80313582-3138038عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: شناسایی و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری اقدامی در جهت اعتماد عمومی است

ادامه مطلب...

رجایی: تمرکز زدایی موجب بهبود انجام امور می‌شود

wpajshrcنماینده مردم گناباد در مجلس معتقد است که طرح تفویض اختیارات به استانداری‌ها باعث افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ها می‌شود.

ادامه مطلب...

رجایی درخواست کرد؛ آغاز راه‎آهن از بهترین نقطه کارشناسی شده

رجایی-نماینده-گناباد  1نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم با تشکر از دولت در رابطه با گذاشتن ردیف برای راه‌آهن شرق کشور، گفت: مصرانه تقاضا دارم نسبت به آغاز عملیات اجرایی این پروژه مهم و حیاتی از بهترین نقطه کارشناسی شده تسریع به عمل آورند.

ادامه مطلب...

جوابیه دکتر رجایی به نامه سرگشاده برخی از مردم به وی

wpajshrcجمعی از مردم گناباد با امضای نامه ای سرگشاده، عملکرد نماینده مردم گناباد و بجستان درمجلس را مورد نقد قرار داده بودند؛ در همین راستا، دکتر رجایی با انتشار بیانیه ای، توضیحاتی تفصیلی در این خصوص داد.

ادامه مطلب...

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: تدبیر مجلس برای ۳تغییر مهم در بانکداری

wpajshrcعضو کمیته فقهی اصلاح نظام بانکی مجلس گفت: تاسیس شورای فقهی تغییر قرار داد قرض الحسنه و اصلاح ساختار بانک ها از نکات مهم طرح بانکداری بدون ربا است.

ادامه مطلب...

رجایی: مخالف استانی شدن انتخابات هستم

riyab 16نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی: من نگرانم که با اجرایی شدن استانی شدن انتخابات، ‌شهرستان های کوچک ضرر نمایند .

ادامه مطلب...

دهیاری های مناطق روستایی مظلوم واقع شده اند

riyab 9مراسم بهره برداری طرح هادی و بافت گردشگری روستای ریاب شهرستان گناباد با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد

ادامه مطلب...

رجایی: اصلاح نظام بانکی کشور با طرح بانکداری اسلامی

rejaeiنماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح نظام بانکی در کشور از ضرورت هایی است که با بررسی طرح بانکداری اسلامی در مجلس رقم می خورد

ادامه مطلب...

اهم اقدامات کمیسیون اقتصادی مجلس در سال۹۳

محمد رجایی نماینده گناباد و بجستانرجایی‌باغسیایی تشریح کرد: به‌دنبال تشکیل شورای اقتصاد مقاومتی هستیم/ بررسی ایجاد ایجاد مناطق ویژه اقتصادی گناباد

ادامه مطلب...

رجایی:ما باید به دنیا پیام دهیم که کشوری یکپارچه هستیم

محمد رجایی نماینده گناباد94نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی همیشه مطلوب است و اختصاص به سال خاصی ندارد.

ادامه مطلب...

نماینده شهرستان: جناح‎ها و گروه‎ها از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

محمد رجایی نماینده گنابادحجت‎الاسلام رجایی از جناح‎ها و گروه‎ها خواست با توجه به در پیش بودن انتخابات به هیچ وجه همدیگر را تخریب نکنند تا انتخابات سازنده و سالمی برگزار شود.

ادامه مطلب...

عملکرد سه‎ساله‎ی دکتر رجایی

rejaeiدرآستانه چهارمین سال دوره نمایندگی حجت الاسلام والمسلمین دکترمحمدرجائی عضوکمیسیون اقتصادی درنهمین دوره مجلس شورای اسلامی،گوشه ای ازکارنامه ایشان تقدیم شما می شود.

ادامه مطلب...

0000