امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 19 آذر 1398 04:09
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

وای‌فای چه بلایی سرتان می‌آورد؟ +عکس

همیشه از مضرات امواج وای‌فای شنیده‌ایم اما شاید هیچگاه آن را جدی نگرفتیم، با دیدن اینفوگرافی زیر بهتر است بیشتر به آن فکر کنیم.

ادامه مطلب...

سواد رسانه ای

رشد روزافزون ابزارهای ارتباطی و قابلیت های جدیدی که این ابزارها با خود همراه دارند، ابعاد سواد رسانه‌ای را گسترده‌تر و در عین حال پیچیده‌تر ساخته است

ادامه مطلب...

اینستاگرام و حریم خصوصی

ترجمه؛

آیا می‌دانید وقتی عضو اینستاگرام می‌شوید پای چه قراردادی را امضا می‌کنید؟!

 

ادامه مطلب...

20نکته در مورد اجاره اماکن مسکونی ...

20نکته در مورد اجاره اماکن مسکونی ...که باید آنرا رعایت کنیم

ادامه مطلب...

نداشتن گواهینامه و پرداخت خسارت توسط بیمه

در صورت عدم و جود گواهینامه، شرکت بیمه مکلف است خسارات زیان دیده را پرداخت نماید و نمی تواند به عذر نداشتن گواهینامه متوسل شود.

ادامه مطلب...

راهکار ثبت مال غیرمنقول به عنوان مهریه

تعیین مهریه در ظاهر  کار ساده‌ای است. خانواده‌‌ دختر تعدادی سکه تعیین می‌کنند و خانواده‌‌ پسرهم با اندکی چانه‌زنی بر سر تعداد سکه‌ها  بالاخره به توافق می رسند. اما عده‌‌‌ کمی هم هستند که مهریه عروس را ملک قرار می دهند  حال ممکن است این ملک منزل مسکونی باشد یا باغ و زمین زراعی.

ادامه مطلب...

"حقوق شهروندی" در آینه قوانین جاری

در مقایسه با دهه گذشته آشنایی با "حقوق شهروندی"، نیز به مانند سایر مسائل اجتماعی از جمله ضرورت هایی است که جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و از آن جا که اجرای حقوق شهروندی مستلزم آگاهی افراد جامعه به حقوق و تکالیف خود می باشد، لذا لازم است حقوق شهروندی و احترام به حقوق دیگران در جامعه فرهنگ سازی و نهادینه شود.

ادامه مطلب...

انحصار وراثت از نگاه قانون

با فوت انسان اموال او به طور قهری به وراثش منتقل می‌شود، اما برای اینکه وراث بتوانند سهم‌الارث خود را مطالبه و در آن تصرف کنند، ابتدا لازم است منحصر بودن و سهم‌الارث هر یک از آنها در دادگاه بررسی و اثبات شود که به این اقدام، در علم حقوق انحصار وراثت گفته می‌شود.

ادامه مطلب...

ماليات بر ارث

دانستني‌هاي مالياتي هرآنچه موديان ماليات بر ارث بايد بدانند :

ادامه مطلب...

نکته‎های مهم حقوقی که موجب کاهش پرونده‌های قضایی می شود

10 نکته مهم حقوقی که موجب کاهش پرونده‌های قضایی می شود

ادامه مطلب...

نکاتی کاربردی درباره قولنامه

نکاتی کاربردی درباره قولنامه ( تعیین وجه التزام تا ممنوع‌المعامله نبودن )

ادامه مطلب...

پیش نیاز های قبل از تشکیل خانواده

چطور ممکن است که قبل از رانندگی با خودرو و یا بهره گیری از ظرفیتهای رایانه، لزوم اخذ گواهینامه امر منطقی و ضروری است، لیکن در امر ازدواج که مهمترین رخداد زندگی هر فرد است، این مسئله مورد غفلت واقع می شود.

ادامه مطلب...