امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 18 آذر 1398 18:27
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)
توجه
  • Lack of access rights - File 'http:/www.ana.ir/media/imagereport/1395/06/17/636088869522078680_b.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.ana.ir/media/imagereport/1395/06/17/636088869522078680_b.jpg'

بانک‌ها نباید نسبت به مسائل نگاه دلالی داشته باشند

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون برنامه ششم هنوز هم به طور کامل توسط دولت اجرا نمی‌شود و ما شاهد عدم اجرای آن توسط بعضی وزارتخانه‌ها هستیم.

ادامه مطلب...

روحیه مطالبه گری مردم از مسئولان باید تقویت شود

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت روحیه مطالبه گری مردم از مسئولان می تواند با کمک روحانیون انجام شود.

ادامه مطلب...

فرآیند مناقصه راه آهن گناباد به یونسی آغاز شده است

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس با بیان اینکه فرآیند مناقصه راه آهن گناباد به یونسی به طول 55 کیلومتر و با مبلغ 63 میلیارد تومان آغاز شده و با برگزاری این مناقصه، شاهد آغاز عملیات اجرایی آن خواهیم بود.

ادامه مطلب...

تذکر شفاهی نماینده گناباد به سه وزیر

جشنواره-نوای-رضوی-گناباد-4 نماینده مردم گناباد در مجلس به وزرای جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و راه و شهرسازی تذکر داد.

ادامه مطلب...

روحیه ما روحیه‌ای تعاملی با دانشگاه آزاد اسلامی است

کاروان فرهنگ و هنر گنابادمهندس حمید بنایی، نماینده مردم گناباد و بجستان ، با تشکر از حجت الاسلام علی عسکری و دکتر شیخ الاسلامی گفت: روحیه ما روحیه ای تعاملی با دانشگاه آزاد اسلامی است.

ادامه مطلب...

بنایی بر لزوم همراهی با دولت تاکید کرد

بنایی-دانشگاهمنتخب مردم گناباد و بجستان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان یک نماینده مستقل و اعتدالگرا همواره مطیع فرمایشهای رهبر معظم انقلاب و همراه دولت تدبیر و امید هستم.

ادامه مطلب...

تحلیل آراء مردم حوزه گناباد و بجستان در دهمین دوره انتخابات مجلس

9d2et24cدر این گزارش نمودارهایی بر اساس درصد آراء کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس آمار دقیق میزان آراء در شعب مختلف آورده شده است.

ادامه مطلب...

بنایی: کار نشد ندارد،فقط همدلی و همگرائی می خواهد

بنایی-دانشگاهجلسه هم اندیشی نماینده منتخب مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان در محل تالار بهلول دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شد.

ادامه مطلب...