امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 25 آذر 1398 03:33
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

عدم پوشش همراه اول و ایرانسل در روچی

یکی از همشهریان نوشته: وضعیت آنتن دهی در روستای روچی به حدی ضعیف است از دو اوپراتور همراه اول و ایرانسل که حتی در بعضی از مناطق باز روستا همشهریان دسترسی به شبکه های موبایل را ندارند.

ادامه مطلب...

درخواست اصلاح روشنایی غفاری18

پارک فضای سبزی واقع در غفاری 18/1  دو هفته است که روشنایی ندارد

ادامه مطلب...

درخواست افزایش زمان چراغ چشمک زن

چند شب هست که ساعت ده و نیم از چهارراه گیتی نورد عبور میکنم ولی متاسفانه چراغ راهنما به صورت چشمک زن میباشد و عبور از چهار راه بسیار سخت. ...

ادامه مطلب...

بدون هماهنگی با سازمان استاندارد، پلمب شهربازی کاخک شکسته شد

 نیره پیروزبخت: رئیس سازمان ملی استانداردرئیس سازمان استاندار ملی ایران: ترکیدگی سرسره بادی گناباد در سال گذشته، به علت باز شدن پلمپ این سرسره، بدون هماهنگی با استاندارد رخ داده است..

ادامه مطلب...

نارضايتي ساکنان شهرک علامه بهلول گناباد از تغيير کاربري فضاي سبز

شوراي اسلامي بيلند باهمکاري بنياد مسکن شهرستان گناباد با تغيير کاربري زميني از فضاي سبز به مسکوني موجبات نارضايتي اهالي شهرک علامه بهلول بيلند را به وجود آورده اند.

ادامه مطلب...

CNG بیدخت تعطیل شد

فعال ترين جايگاه سي ان جي شهرستان گناباد دربيدخت از گردونه خدمت خارج شد

ادامه مطلب...

گلایه شهروندان از نبود سونوگراف زن در شهرستان گناباد

جمعی از شهروندان گناباد از نبود سونو گراف زن در آزمایشگاهای این شهرستان گلایه مندند و خواستار اعزام سونوگراف زن به مراکز بهداشتی این شهرستان شدند.

ادامه مطلب...

رانندگان خلافکار

سلام :
اخیران شهرداری با هزینه مبالغ زیادی میدان ابتدای بلوار طالقانی را بهسازی کرده است واقعا چهره زیبایی به خود گرفته است در همین راستا در ادامه لچکی ورودی میدان مقابل پمپ بنزین مقداری موانع شبرنگ پلاستیکی نصب گردیده است که متاسفانه مشاهد شد بلا فاصله پس از نصب بعضی از رانندگان بی ملاحظه و بی فرهنگ باخودرو از روی آنها عبور کرده و باعث شکسته شدنشان شداند پیشنهاد می گردد با تهیه عکس شاهکار اینگونه رانندگان در معرض قضاوت عموم قرار گیرد .

سرچاه قنات بازشده و کسی نیست ببندد

به استحضار شما عزیزان برسانم سر یک چاه قنات واقع در خیابان قائم 11 شهرک 22 بهمن شهرستان گناباد(احتمالا نوقاب؟)از توابع استان خراسان رضوی حدود 7 ماه است که باز شده ولی متاسفانه هیچ اقدامی در خصوص انسداد آن از طرف مقامات محلی شهرستان صورت نگرفته است . لذا خواهشمنداست موضوع را به طرق مقتضی به گوش مسئولین محترم برسانید.
93.7.1

دریافت سوژه های خبری شما:
پایگاه خبری و اطلاع رسانی(مرکز اطلاعات و اخبار) گناباد20 آماده دریافت سوژه های خبری و تصاویر شما جهت انتشار در سایت می باشد..
دریافت مشکلات و سوژه های مردمی:
شما عزیزان می توانید سوژه ها و مشکلات خود را به شماره پیامک 30009900859909 ارسال نمایید